TechCrunch & Webrazzi MeetUp etkinlik programı
Etkinlikler

TechCrunch & Webrazzi MeetUp etkinlik programı

28 Haziran Cumartesi günü İstanbul Conrad Hotel'de gerçekleşecek olan TechCrunch & Webrazzi MeetUp'ın programı belirlenmiştir.

Bazı panellerde listeye eklenecek panelistler mevcuttur, kendilerinden onay alındığında programda güncelleme yapılacaktır. Ayrıca ülkemiz web girişimlerinin lansmanlarını yapacakları StartupPad için de başvurular açıktır. Bununla ilgili bilgi programdaki ilgili bölümde verilmiştir.

Etkinlik boyunca fuaye alanımızda sponsorlarımızın standları ve katılımcılarımıza dağıtacakları hediyeleri olacaktır.

12:00 - Kayıt 13:00 - Açılış Konuşması Türkiye’de Web 2.0 - Arda Kutsal - Kurucu, Webrazzi.com

13:30 - Sosyal platformlar ve sosyal medyada pazarlama Alemşah Öztürk – Ajans Başkanı, 41-29 Ayça Arsan – Pazarlama Direktörü, Kariyer.net Aylin Yalçınkaya – Komünite Müdürü, Pilli Can Karatoprak - Kurucu Ortak, Biz Bilişim Çözümleri / (Rakı Sofrası Facebook App) Özgür Alaz – Trend Uzmanı, Marketallica

14:15 - Kullanıcı içeriğinin yarattığı Web 2.0 hukuku Av. Başak Purut – Avukat Burak Büyükdemir - Kurucu, Haber.gen.tr Av. Ceyda Cimilli Akaydın – Yönetim Kurulu Üyesi, TBD İstanbul Serdar Kuzuloğlu - Teknoloji Editörü, Radikal

15:00 - Kahve Arası

15:30 - Online reklam pazarı ve geleceği Bülent Hiçsönmez - Ülke Müdürü, Google Türkiye Okyar Özlüpınar - Yönetici Ortak, ReklamZ Sarper Danış – Ortak, ZapMedya Tümay Asena – CEO, Nokta A.Ş.

16:15 - Türkiye'de web girişimciliği, yatırım imkanları ve çıkış stratejileri Burçin Didinedin – Genel Müdür, Nokta A.Ş. Cem Dalgıç – Kurucu Ortak, LeVenture Çağlar Erol – Kurucu, Cember.net Devrim Demirel - CEO, BerilTech Ersan Özer – Kurucu, itiraf.com, istanbul.net, uzmantv.com

17:00 - Kahve Arası

17:30 - StartupPad Kindo.com Mekanist.net v2.0 Mülakat.Net v2.0 TakasMerkezi.com Wridea v2.0

(StartupPad kapsamında 5 dakika sunum yapmak isteyen girişim sahipleri en kısa zamanda ürünlerinin tanıtımlarını da ekleyerek iletişim formumuzdan bize ulaşabilirler. Gelecek başvurular arasından seçim yapılacaktır. Sunumların İngilizce olması önerilmekte ve öncelikli olarak tercih edilmektedir.)

18:00 - Grou.ps Global Announcement Emre Sokullu – CEO, Grou.ps

18:15 - European Startup Scene Mike Butcher – Editor, TechCrunch and TechCrunch UK

18:45 - Kapanış Konuşması Arda Kutsal - Kurucu, Webrazzi.com

19:00 – 21:00 - Kokteyl

NOT: Kayıt yaptırıp gelemeyecek arkadaşlarımızın bize iletişim formumuz ya da etkinlik (at) webrazzi.com üzerinden bilgi vermeleri rica olunur. Oldukça fazla sayıda başvuru bulunmaktadır, ve gelmek isteyenlere açılan kontenjanlardan bu fırsatı sunmak isteriz.

Yorumlar (37)
 1. Cihan Bağdatlı Cihan Bağdatlı

  Çok güzel bir etkinlik. Gelemiyecek olan varsa ben gelmek istiyorum... Bu etkinliği kaçırmak gerçekten çok büyük bir kayıp olur :(

 2. Onder Eren Onder Eren

  İlk etkinlik sonrası mesajı ben yazmış olayım :) Gerçekten harika bir meetup idi. Çok doyurucu bilgiler edindik sektör hakkında. Sonrasında da harika insanlarla tanıştık. Kesinlikle çok verimli bir buluşma idi. Dilerim webrazzi öyle bir noktaya gelir ki bu buluşmalar 3 ayda bir hatta ayda bir düzenlenir.

  TakasMerkezi.com sunumumuz ingilizce diye eleştirenler olmuş twitterda ama bu bir ön koşuldu çünkü amaç techcrunch mike'a türkiyedeki girişimleri göstermek idi bu oturumda. Biz videomuzun türkçe oluşundan biraz kurtardık durumu türk izleyicilere. :)

  Videoyu tekrar izlemek isteyenler için http://tinyurl.com/5dkdw9

  Teşekkürler Arda bu fırsatı startuplara tanıdığın için. Güzel geri dönüşler aldık ve bunun da motivasyonu ile, tüm gücümüzle Türkiye'nin gurur duyacağı bir web girişimi olmak için çalışacağız.

 3. Cem Gencer Cem Gencer

  keyifli geçti, arda'ya bu yüzden tekrar teşekkür ederim. konuşmacıların masası biraz ofsaytta kalıyordu, arkadan pek bişey görülemiyordu, ek olarak da aradaki kameralar da korkuluk gibi duruyorlardı. ama mesele zaten görmek değil, dinlemekte. bence çok ilgi çekici, motive edici şeyler konuşuldu; özellikle de girişimciliğe ilgi duyanlar için. blogger olan arkadaşlar vardı bir miktar, ama konuşmalar iyice business modelindeydi. bugünlerde bir değerlendirme yazısı yazacağım blogumda. emeği geçen herkesin eline ve kaynaklarına sağlık...

 4. M.deniz Oktar M.deniz Oktar

  Tesekkur ederim Devrim Bey,

  Mail adresinizi alabilir miyim? [email protected]

 5. Vokan Erkoç Vokan Erkoç

  Bu türden etkinliklerin ülkemizde düzenlenmeye başlanması gerçekten beni çok mutlu ediyor. hem webrazzi okuru hem de mmistanbul üyesi biri olarak düşünüyorum ki benzer etkinlikleri ortaklaştırmanız bence çok iyi olacaktır.

  emeği geçen herkese teşekkürler

 6. Mehmet Soylu Mehmet Soylu

  tamda KPSS günü :)

 7. Mustafa Yilmaz Mustafa Yilmaz

  @ Cello;

  "Biz katılamayanlar bol bol video bekliyoruz!"

  kesinlikle!

 8. Emre Yılmaz Emre Yılmaz

  Sunset abi geliyor mu ?

 9. Muhammet Ünal Muhammet Ünal

  Arda bey sizi sürekli takip ediyorum ve bu organizasyon için sizi tebrik etmek istiyorum. Gerçekten çok iyi bir gün geçireceğimi düşünüyorum. Davetiyenin varlığından beni haberdar eden RSS FeedReader 3.12'ye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum :)))

 10. Ali Haydar Unsal Ali Haydar Unsal

  Sevgili Arda,

  Çok güzel bir organizasyon olacak bu belli.

  Çok emek sarfettin tekrar tebrik ederim.

  Sevgiler

 11. Arda, bu meet-up ile super bir basari elde edecegine inaniyoruz ama bununla yetinmemelisin, http://www.futureofwebapps.com/ benzeri konferans ve meet-up'lari Turkiye 'ye kazandirmalisin. Ucretli/ucretsiz bu tur organizasyonlar genel olarak katilimcilari bilinclendirecek, daha iyi web uygulamalarinin dogmasina sebep olacaktir. Tekrar tebrikler ve kolay gelsin.

 12. Çağatay Çağatay

  bir de "kim bilir?" cevabının düşündüğüm şekilde olmama ihtimali de var. o da şimdi geldi aklıma. kusuruma bakmayın efem.

  :)

 13. Çağatay Çağatay

  webrazzi.tv'yi duyurduktan sonra daha iyi bir fikir akla geldiğinde konsept değiştirmek sizlere hiç mi hiç yakışmayacak bir davranış olacaktır.

  o yüzden "kim bilir?" yerine "evet." ya da "hayır." gibi cevaplar kullanıyor olmanızı dilerim açıkcası.

  haa etkinlik mi? kesinlikle çok keyifli olacağından şüphem yok.

  görüşmek üzere.

 14. @cenk

  Canlı olmasa bile Webrazzi.tv belki bu amaca hizmet eder, kim bilir? ;)

 15. Keşke şimdi webrazzi.tv projesi aktif olmuş olsaydı.

  Etkinliğe katılamayan herkes internet üzerinden canlı olarak izleyebilseydi :) güzel olurdu dimi?

 16. @Ömer Enis

  Hayır, sadece StartupPad ve Mike'ın konuşması İngilizce olacak.

 17. Süper o zaman arda bey merakla bekliyoruz :)

 18. Tüm program ingilizce mi olacak?

 19. Biz katılamayanlar bol bol video bekliyoruz

 20. Ekin Özçelik Ekin Özçelik

  Çok keyifli bir gün olacak, görüşmek üzere...

 21. Kotaman Kotaman

  Öncelikle böyle bir etkinliği organize ettiğiniz için teşekkürler Arda Bey.Bu hafta sonu hem meet-up hem de zengin internet uygulamaları ve web 2.0 hazırlık konferansı ile internet ve 2.0 konseptine ilgi duyanlar için çok güzel geçecek :)

  http://www.riatalks.com/istanbul/haziran/index.cfm

 22. Hasan Keskin Hasan Keskin

  Bu konferansın kesinlikle profesyonel bir ekip tarafından kameraya alınıp dijital olarak kayıt altına alınması gerekir. Konferansın videolarını merakla bekliyoruz. Abartıp özel DVD versiyonunun da satışa çıkmasını istiyorum ben :)

 23. İhsan Dişkan İhsan Dişkan

  Bi aksilik çıkmazsa inşallah Ankaradan etkinliğe katılacağım, yol yorgunları için yatıcak yerde ayarlıyorsunuzdur umarım :)

 24. Cem Gencer Cem Gencer

  StartupPad kısmında sunulacak projelerin web2.0 ile pek ilgisinin olmamasına üzüldüm doğrusu; elbette startup'ların desteklenmesi ön görülmüş, ama daha innovatif fikirler görmek isterdim böyle dolu bir programda... Belki de StartupPad gibi bir etkinliğin daha düzenli hale gelmesi ve daha çok katılımcı alınması doğru olacaktır. Zaten bu ilki sayılır, gönül ister ki onlarca proje olsun, bir o kadar da yatırımcı olsun...

 25. Halit Muslu Halit Muslu

  Eminim Çok keyifli bir gün olacak .

  Cumartesi görüşmek üzere :)

 26. Natali Yesilbahar Natali Yesilbahar

  Keyifli ve bilgilendirici etkinlikte emegi gecenlere cok tesekkur ederim.

 27. Hakan Çeliker (Gwain) Hakan Çeliker (Gwain)

  Arda harika bir gündü, çok teşekkürler. Başın o kadar kalabalıktı ki, tanışmaya yeltenmedim.

  ama benim gibi adamlara inanılmaz büyük bir gaz oldu bu meet-up. Tanışacağımız ilk gün bi rakı-balık ısmarlayacağım aklında olsun :)

 28. M.deniz Oktar M.deniz Oktar

  Gelecegim diyerek gelemedigim icin ozur dilerim. Gecirdigim kucuk bir trafik kazasi nedeniyle katilamadim. Umarim benim yuzumden disarida kalan olmamistir.

 29. Nurettin Özdoğan Nurettin Özdoğan

  Harbiden harika bir etkinlikti. Ben Cuma günü tatile çıkacaktım, ama sırf meetup için pazar İstanbul’dan çıktım. Değdi.

  Emeği geçenlere teşekkür ederim. Başta Arda Abi, Erhan, sponsorlar.. Bildiklerim bunlar. Sponsorlar alkışı hakediyor cidden. Zira yarın Türk interneti dünya çapında büyük işler başardığında, istatistiklerde üst sıralara yükseldikçe bugüne dönüp baktığımızda bunu daha iyi anlayacağız. Ve son birşey ordaki bir avuç insan (400 kişiyi aşsa da bir avuç insan diyorum) gelecekteki Türk internetinin mimarları olacak.

 30. Devrim Demirel Devrim Demirel

  Deniz, geçmiş olsun. Kazanın küçük olması sevindirici...

 31. Bu güzel konferans için emeği geçen herkese teşekkürler, devamını bekliyoruz:)

 32. Harika bir organizasyondu, tekrar tebrik ederim Arda.

 33. Is Kur Is Kur

  Bu güzel konferans için emeği geçen herkese teşekkürler

 34. Film Izle Film Izle

  konferanstaydık bizde çok güzeldi...

 35. Thank you for the information your provide

 36. baya eski bi yazı ama bayada faydalı bi konferans alanında iyi kişilerle bir arada olmak ayrıcalık olsa gerek. keşke böyle bi konferans şimdide olsada bizde gidebilsek

 37. Güzel bir paylaşım olmuş