Türkçe mikro-blog servisi Exoin genel beta'da

Özel betasını Webrazzi'den duyurduğumuz Exoin strateji değişikliği yaparak sadece Türk kullanıcısına yönelik Türkçe mikro-blog servisi olarak hizmet vereceklerini kısa süre önce belirtmişlerdi. Bugün henüz taze olan bültenlerinden mikro bir alıntı yapmak istiyorum:

"Exoin; günlük yazılarınızı, resimlerinizi, videolarınızı ve daha birçok zengin içeriği basit ve hızlı bir şekilde üretip paylaşabileceğiniz yayın ortamınızdır. Merkezinde üretilen içeriğin bulunduğu bu ortamda takip ettiğiniz kişiler ve içeriğe anında ulaşabilir, ekleyeceğiniz yorumlar ile fikrinizi ortaya koyabilirsiniz.

Gelişmiş sosyal ağlarda, forumlarda, bloglarda ve benzeri ortamlarda üretilen içerikler kullanıcılar tarafından kolay bir şekilde tüketilememektedir. Günümüzün yaşam tarzında bu içerikler hantal kalmaktadır. Yeni nesille birlikte ön plana çıkan hızlı tüketim anlayışını destelemek için üretilen içeriklerin öz ve kısa bilgiler içermesi gerekmektedir. Exoin projesi; kullanıcıların hızlı içerik üretmelerini ve tüketmelerini sağlayacak bir altyapıya sahiptir." devamı

Exoin'i kullanarak içerik üretmeye başlamak isteyenler için Webrazzi'ye özel 100 adet davetiye bu linkte yer almaktadır.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.