MeetUp için ek kontenjan açıldı!
Etkinlikler

MeetUp için ek kontenjan açıldı!

TechCrunch & Webrazzi MeetUp'ın tüm kontenjanın aynı gün içinde bitmesinden sonra gelen ek kontenjan talepleri ile ilgili dün bir gelişme oldu.

Etkinliğin "Platin" sponsoru Nokta A.Ş. aldığı kararla "Elmas" sponsorluğa geçiş yaparak hem sağladığı desteği güçlendirdi hem de kayıt yaptıramamış ilgili arkadaşlarımız için ek kontenjan yaratmamızı sağladı. Kendilerine buradan özellikle teşekkür etmek istiyorum.

Bugün gün içinde bize daha önceden e-posta ile ulaşan ve katılmak istediğini belirten okuyucularımıza özel bilgi vererek onlara davetiyelerini alabileceklerini bildirdik.

Gün içinde özel olarak açtığımız 50 kişilik kontenjan da elbette kısa sürede tüketildi. Şu anda son bir 50 kişilik daha kontenjan açtık.

Henüz TechCrunch & Webrazzi MeetUp için kayıt yaptırmamış ve gelmek isteyen okuyucularımız varsa, buradan kayıtlarını yaptırabilirler.

Böylesine önemli bir etkinliğe inanarak yanımızda duran ve destek sağlayan tüm sponsorlarımıza bir kez daha teşekkür ediyoruz.

Elmas Sponsor: Nokta

Altın Sponsorlar: AdTech CETech

Gümüş Sponsorlar: BerilTech Cimri.com GittiGidiyor Golden Horn Ventures Hakia ReklamStore Uzman.TV XING

Medya Sponsorları: Digital Age Kurumsal Haberler TeknoSohbet.TV

Onların bize sağladığı desteği, her birini ayrı ayrı takip ederek biz de sağlarız değil mi? ;)

Ek kontenjandan faydalanmak ve kaydınızı yaptırmak için: webrazzi.eventbrite.com

Yorumlar (4)
  1. Arda hocam bunlar bence boşuna yatırım yapmış devir olmayanı bulunmayanı yapma devri. Sitelerine bi baktım cidden 2001 model siteler ve geçen senelere rağmen yenilememişler ve o kadar iyi fiyata satmışlar. Ne diyim artık bravo. Bir gün bizim de böyle yüzümüz gülecek mi bakalım! :)

  2. yine bitmiş :) neyse sağlık olsun.

  3. Yetişemedik davetiyelere :) sağlık olsun.

  4. Pınar Küçüktepe Pınar Küçüktepe

    Arda Bey, merhaba.

    Detaylı programı ne zaman yayınlayabileceksiniz?