TechCrunch & Webrazzi MeetUp sponsorlarını arıyor...!
Etkinlikler

TechCrunch & Webrazzi MeetUp sponsorlarını arıyor...!

meetup banner

28 Haziran Cumartesi günü gerçekleşecek olan TechCrunch & Webrazzi MeetUp ile ilgili duyuruyu yaptığım günden beri inanılmaz yoğun bir tempoda organizasyon için çalışmaları sürdürüyoruz.Öncelikle etkinlik bugün TechCrunch ve TechCrunch UK'de de Avrupa turlarının programı kapsamında yazıldı. Bu sayede böylesine gündem yaratan bir turun durakları arasında Türkiye de yerini almış oldu.

TechCrunch Euro Tour

Organizasyon kapsamında geniş çaplı bir program planladığımızı daha önce söylemiştim. Paneller, demo alanları, ürün lansmanları gibi birçok bölümü kapsayacak TechCrunch & Webrazzi MeetUp için mekan seçimi de bugün itibari ile tamamlandı. İstanbul Conrad Hotel'de gerçekleşecek etkinliğimiz ile ilgili detaylı program akışını önümüzdeki günlerde paylaşıyor olacağız.

TechCrunch & Webrazzi MeetUp'ın sponsorları da bu süreçte belirlenmeye başladı. Halen devam etmekte olan görüşmelerimiz olmasının yanında, kesinleşen sponsorlarımızı aşağıda görebilirsiniz. Kısa bir süre daha sponsorluk taleplerine cevap verebiliyoruz. İlgilenen şirketler iletişime geçebilirler.

- Diamond Sponsor -

Tek şirket yer alacaktır, henüz belirlenmemiştir.

- Platinum Sponsor -

Nokta

- Gold Sponsor -

AdTech - CE Tech

- Silver Sponsor -

BerilTech - Cimri.com - GittiGidiyor - Hakia - ReklamStore - UzmanTV

Belirttiğim gibi şu an için başta diamond sponsor olmak üzere tüm sponsorluk paketlerimizde yer bulunmaktadır, ilgilenen şirketler kısa sürede iletişime geçerlerse cevap vermek isteriz ve seviniriz.

28 Haziran Cumartesi günü için ajandalarınızı işaretlemeyi lütfen unutmayınız. Katılım ile ilgili detaylar da çok kısa süre içinde duyurulacaktır.

Yorumlar (8)
 1. Umarım bu etkinlik için daha çok sponsor bulma imkanınız olur ve de verdiğiniz uğraşlar karşılıksız kalmaz.

  Çok istiyorum böyle bir etkinlikte bulunmayı ama bana kadar bir çok değerli kişi buraya gelecektir ve benim orda olmam açıkçası sadece bir seyirciden öteye gitmeyecek ve bir değer katmayacaktır o yüzden etkinlik sonrası videolar ve yazılarla yetinmekte benim için güzel olacak.

 2. @önder

  Web 2.0 = Herkes!

  Webrazzi MeetUp herkese açıktır ve yaratılan değerin pazar için olmasının yanında kişinin kendisi için olması da bizim için çok önemlidir.

  Kayıt detaylarını yakında paylaşıyor olacağım, günü geldiğinde listede adını görmek isterim.

 3. Arda,

  Çok değerli sponsorların burada olacağına ve etkinliğin hem katılanların kişisel gelişimine hem de Türk internet pazarına çok büyük katkılar sağlayacağına yürekten inanıyorum...

  Tekrar tebrikler

 4. Kayıt detaylarını sabırsızlıkla bekliyorum

 5. Arda Ö. Arda Ö.

  Arda Bey,

  Çok güzel bir işe girişmişsiniz;bu etkinlikten alnınızın akıyla çıkmanızı temenni ediyorum.

  Sponsorlar arasında İş Girişim Sermayesi,Golden Horn,Embrio(Teknoloji holding),innovent,turkven,acteragroup,

  Conrad ideal bir seçim olmuş.

  Techcrunch & Webrazzi çatısı altında yapılacak bu etkinlikte keşke:

  -internet hukuku,

  -uluslararası markalama,

  -amerika'da şirket kurmak (bu kapital alabilmek için bir ihtiyaç gibi neredeyse),

  -yurtdışında avukatlık hizmetlerinin püf noktaları,

  -girişimin kazancını,alınan yatırımı vergilendirme,muhasebelendirme usulleri

  -dikkat edilmesi gerekenler...

  gibi web girişimlerimizi korumaya yönelik başlıklar altında panel,oturum,seminer vs... yapılabilse ne kadar güzel olur...

  Sırf bu verdiğim başlıklardan bile,eğer konunun uzmanları bir araya gelirse,5-6 saatlik dolu dolu doyurucu bir etkinlik ortaya çıkabilir...

  Bu tür etkinlikler maliyetleri kısabilmek adına üniversitelerin destekleriyle de düzenlenebilir.

 6. Nurettin Özdoğan Nurettin Özdoğan

  Techcrunch'daki o haritada 'İstanbul'u görmeseydim. çok üzülürdüm. Bu etkinliği düzenleyecek ve katkıda bulunacak olanlara teşekkürler.

 7. Son zamanlarda duyduğum en güzel haberlerden biri. "Katılamazsam gerçekten bir şeyler kaçıracağım" denilebilecek sayılı organizasyondan biri.

  Destek veren herkese şimdiden teşekkürler!

 8. Sen istedikten sonra abi akan sular durur. Bir aksilik olmazsa ordayım. İmzanı da alırım ona göre:) Tanımıyom falan deme orda sonra:)

  Webrazzi yapıştırmaları fala olsa bir de yapıştırsak pcye güzel olmazmı?