TechCrunch & Webrazzi MeetUp sponsorlarını arıyor...!

TechCrunch & Webrazzi MeetUp sponsorlarını arıyor...!

meetup banner

28 Haziran Cumartesi günü gerçekleşecek olan TechCrunch & Webrazzi MeetUp ile ilgili duyuruyu yaptığım günden beri inanılmaz yoğun bir tempoda organizasyon için çalışmaları sürdürüyoruz.Öncelikle etkinlik bugün TechCrunch ve TechCrunch UK'de de Avrupa turlarının programı kapsamında yazıldı. Bu sayede böylesine gündem yaratan bir turun durakları arasında Türkiye de yerini almış oldu.

TechCrunch Euro Tour

Organizasyon kapsamında geniş çaplı bir program planladığımızı daha önce söylemiştim. Paneller, demo alanları, ürün lansmanları gibi birçok bölümü kapsayacak TechCrunch & Webrazzi MeetUp için mekan seçimi de bugün itibari ile tamamlandı. İstanbul Conrad Hotel'de gerçekleşecek etkinliğimiz ile ilgili detaylı program akışını önümüzdeki günlerde paylaşıyor olacağız.

TechCrunch & Webrazzi MeetUp'ın sponsorları da bu süreçte belirlenmeye başladı. Halen devam etmekte olan görüşmelerimiz olmasının yanında, kesinleşen sponsorlarımızı aşağıda görebilirsiniz. Kısa bir süre daha sponsorluk taleplerine cevap verebiliyoruz. İlgilenen şirketler iletişime geçebilirler.

- Diamond Sponsor -

Tek şirket yer alacaktır, henüz belirlenmemiştir.

- Platinum Sponsor -

Nokta

- Gold Sponsor -

AdTech - CE Tech

- Silver Sponsor -

BerilTech - Cimri.com - GittiGidiyor - Hakia - ReklamStore - UzmanTV

Belirttiğim gibi şu an için başta diamond sponsor olmak üzere tüm sponsorluk paketlerimizde yer bulunmaktadır, ilgilenen şirketler kısa sürede iletişime geçerlerse cevap vermek isteriz ve seviniriz.

28 Haziran Cumartesi günü için ajandalarınızı işaretlemeyi lütfen unutmayınız. Katılım ile ilgili detaylar da çok kısa süre içinde duyurulacaktır.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.