TeknoSohbet'e kardeş geldi: Yahoooooooooooyyyt!

TeknoSohbet'e kardeş geldi: Yahoooooooooooyyyt!

Serdar Kuzuloğlu ve Timur Sırt'ın birlikte hazırlayıp sundukları programlar ile şenlenen video haber sitesi TeknoSohbet.tv'ye sessiz sedasız bir kardeş proje geldi. Yahoyt adındaki yeni girişim teknoloji haberlerine yer veren yeni bir site. Yahoyt.com adresinden yayın yapan teknoloji sitesinin sloganı ise "Aklı Fikri Teknoloji".

Her ne kadar hem TeknoSohbet.tv hem de Yahoyt.com Serdar ve Timur ile anılıyor olsada, aslında söz konusu girişimler MYK Medya adındaki kurumsal bir yapının ürünleri. Şirketin resmi web sitesinde bu tür girişimlerin yenilerinin de yolda olduğunun işaretini verircesine "Projelerimiz" bölümü konumlandırmışlar.

TeknoSohbet.tv'yi takip edenler çekilen programlardaki üslup ve konuları yakından bilirler. Yahoyt.com'da da aynı tarz siteye girer girmez dikkat çekiyor ve hali hazırdaki zengin içerik meraklılarını kısa sürede kendisine bağlayacak gibi duruyor.

Sözü çok fazla uzatmadan MYK Medya'yı Yahoyt girişimi için tebrik ediyorum ve teknoloji ilgililerine siteyi incelemelerini öneriyorum.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.