TeknoSohbet'e kardeş geldi: Yahoooooooooooyyyt!
Haber Servisleri

TeknoSohbet'e kardeş geldi: Yahoooooooooooyyyt!

Serdar Kuzuloğlu ve Timur Sırt'ın birlikte hazırlayıp sundukları programlar ile şenlenen video haber sitesi TeknoSohbet.tv'ye sessiz sedasız bir kardeş proje geldi. Yahoyt adındaki yeni girişim teknoloji haberlerine yer veren yeni bir site. Yahoyt.com adresinden yayın yapan teknoloji sitesinin sloganı ise "Aklı Fikri Teknoloji".

Her ne kadar hem TeknoSohbet.tv hem de Yahoyt.com Serdar ve Timur ile anılıyor olsada, aslında söz konusu girişimler MYK Medya adındaki kurumsal bir yapının ürünleri. Şirketin resmi web sitesinde bu tür girişimlerin yenilerinin de yolda olduğunun işaretini verircesine "Projelerimiz" bölümü konumlandırmışlar.

TeknoSohbet.tv'yi takip edenler çekilen programlardaki üslup ve konuları yakından bilirler. Yahoyt.com'da da aynı tarz siteye girer girmez dikkat çekiyor ve hali hazırdaki zengin içerik meraklılarını kısa sürede kendisine bağlayacak gibi duruyor.

Sözü çok fazla uzatmadan MYK Medya'yı Yahoyt girişimi için tebrik ediyorum ve teknoloji ilgililerine siteyi incelemelerini öneriyorum.

Yorumlar (3)
 1. Levent Akinti Levent Akinti

  engadget.com'dan beslenen teknoloji sitelerine yeni bir örnek.

 2. Şekip Can Gökalp Şekip Can Gökalp

  Tam olarak farkı nedir acaba, yazıda buna da değinilse iyi olurmuş.

 3. Meriç Kara Meriç Kara

  Farkı teknoloji denilince akla gelen "engadget.com'dan beslenen teknoloji siteleri" düzmantığına paralel sadece bilgisayar-cep telefonu-audiovisual üçgeni içinde dönüp dolaşan kısır web sitelerinden biri olmamak için yaratılmış oluşu.

  İş teknolojilerinden konser alanlarında kullanılan sahne ışıklandırma teknolojilerine kadar çeşitli konulardan haberler içerecek (yani yarın öbürgün Masstival sahnesi nasıl kuruldu gibi bir haber görürseniz şaşırmayın). Aynı zamanda ekonomi-teknoloji ilişkisi etrafında dönen yakın temaslara da dokunacak bir "yorum" sitesi olacak.