Pillinetwork'un sinema odaklı yeni üyesi; Sinepil.org

Pillinetwork'un sinema odaklı yeni üyesi; Sinepil.org

Sinepil, sinema konusunda içerik üretmek isteyenler, ilgili içerik arayanlar ve yeni fikirler, yeni insanlarla tanışmak isteyenler için güzel bir haber.

Sitenin içeriği ile ilgili resmi bilgi şöyle:

"burada sinema ile ilgili aklınıza ne gelirse yazıp çizebilirsiniz. vizyona girecek filmler, eski filmler, her tür film eleştirisi, oyuncu profilleri, sinema haberleri, film dedikoduları, film hataları,... hepsine yer var.

film kaçırmamak için elinden geleni ardına koymayanların sitesi sinepil.org'a, konu sinema olunca illa ki söyleyecek bir şeyi olan herkesi bekliyoruz."

Site yöneticileri proje için geç kalındığını vurgulamış olsalar da bunun Sinepil.org için çok daha faydalı olduğunu düşünüyorum. Doğru zaman, doğru doygunluk yakalanmış gibi gözüküyor. Ayrıca "Merhaba" yorumlarından da anlaşılabileceği gibi sitenin güzel bir boşluğu dolduracağı çok açık.

Pillinetwork'un diğer üyelerini de bu şekilde bir kez daha analım.

zamazing.org Teknoloji harikaları, yeni ürünler ve mobil hayat 3ayak.org Seksi fotoğraf makineleri, aksesuarlar, püf noktaları ve ilham alınası sanatçılar hafif.org Meraklı ol! bildirgec.org internet, tasarım, popüler kültür, teknoloji, mimler ve mucizeleri 22dakika.org Hayatın anlamını dizilerde arayanların sitesi torpilli.com pillinetwork yazarları yardımlaşma merkezi yenimecra.org Internette reklamın iyisi kötüsü olur 10marifet.org Yaratıcı el becerileri ve hayatınızı renklendirecek cin fikirler ucandaire.org bilimin kurguya doyduğu an

Pilli; aynı konulara odaklanan insanları bir araya getirmeye ve kullanıcının ürettiği içeriği (yani gerçek içeriği) bizlere sunmaya devam edecek - hepimiz de bir gün bir şekilde faydalanacağız.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.