Pillinetwork'un sinema odaklı yeni üyesi; Sinepil.org
Yeni Girişimler

Pillinetwork'un sinema odaklı yeni üyesi; Sinepil.org

Sinepil, sinema konusunda içerik üretmek isteyenler, ilgili içerik arayanlar ve yeni fikirler, yeni insanlarla tanışmak isteyenler için güzel bir haber.

Sitenin içeriği ile ilgili resmi bilgi şöyle:

"burada sinema ile ilgili aklınıza ne gelirse yazıp çizebilirsiniz. vizyona girecek filmler, eski filmler, her tür film eleştirisi, oyuncu profilleri, sinema haberleri, film dedikoduları, film hataları,... hepsine yer var.

film kaçırmamak için elinden geleni ardına koymayanların sitesi sinepil.org'a, konu sinema olunca illa ki söyleyecek bir şeyi olan herkesi bekliyoruz."

Site yöneticileri proje için geç kalındığını vurgulamış olsalar da bunun Sinepil.org için çok daha faydalı olduğunu düşünüyorum. Doğru zaman, doğru doygunluk yakalanmış gibi gözüküyor. Ayrıca "Merhaba" yorumlarından da anlaşılabileceği gibi sitenin güzel bir boşluğu dolduracağı çok açık.

Pillinetwork'un diğer üyelerini de bu şekilde bir kez daha analım.

zamazing.org Teknoloji harikaları, yeni ürünler ve mobil hayat 3ayak.org Seksi fotoğraf makineleri, aksesuarlar, püf noktaları ve ilham alınası sanatçılar hafif.org Meraklı ol! bildirgec.org internet, tasarım, popüler kültür, teknoloji, mimler ve mucizeleri 22dakika.org Hayatın anlamını dizilerde arayanların sitesi torpilli.com pillinetwork yazarları yardımlaşma merkezi yenimecra.org Internette reklamın iyisi kötüsü olur 10marifet.org Yaratıcı el becerileri ve hayatınızı renklendirecek cin fikirler ucandaire.org bilimin kurguya doyduğu an

Pilli; aynı konulara odaklanan insanları bir araya getirmeye ve kullanıcının ürettiği içeriği (yani gerçek içeriği) bizlere sunmaya devam edecek - hepimiz de bir gün bir şekilde faydalanacağız.

Yorumlar (4)
 1. Önder Önder

  pilli güzelliği arttırarak devam ettiriyor...

 2. Ben kendilerine daha önceden bir mail yazmıştım.

  Bir de oyun üzerine içerik oluşturabilecek bir pilli sitesi niye olmasın diye?

  Ben daha önceden bir oyun blogu sahibiydim.

  Herkez ilgisi doğrultusunda iyi yazılar hazırlayabilir.

  Oyun konusunda ülkemizde bu pilli sitesine türkçe içerik hazırlayacak bir çok insan olduğuna inanıyorum.

  Şu da varki diğer sitelerde yazdığım bir kaç konu maalesef diğer konuların arasında eriyip gitti.

 3. Pilli siteleri ile pek ilgim olmadı şimdiye kadar. Sadece Bildirgeç'e bir kaç yorum yazmışımdır. Takip etmediğim için tarafsız kalmakla birlikte bir çok insan özellikle Bildirgeç'ten şikayetçi olduğunu söylemek isterim.

 4. A.enes Şenel A.enes Şenel

  Pilli gerçekten iyi işler çıkarıyor. Kilit noktaları yakalayıp bu konularda kullanıcı odaklı projeler geliştirdiği için çok yayılıyor ve tutuluyor. Pilli'yi tekrar tebrik etmek lazım bu yüzden.