Terörle Mücadele Kahramanlarına Destek
Genel

Terörle Mücadele Kahramanlarına Destek

HaberTürk'ün başlatmış olduğu " Terörle Mücadele Kahramanlarına Destek" kampanyasına katkıda bulunmak için Webrazzi'nin en üstte yer alan 728*90 boyutlarındaki reklam alanını 1 ay süre ile reklam başına 1000 YTL'den 5 banner için açıyorum.

Dilerseniz 1/5 oranında yayın hakkını 1000 YTL'ye, dilerseniz tamamını 5000 YTL'ye satın alabilir ve kampanyaya destek verebilirsiniz.

Ödemeyi Webrazzi'ye değil direk kampanyaya ait hesap numaralarına yapıp, ödeme bilgisini bana iletişim formum üzerinden göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanyaya katkıda bulunmak ve Webrazzi ana sayfasında reklamınızı yayınlamak için ihtiyacınız olan hesap numaralarına bu adresten ulaşabilirsiniz.

Okuyucularım ise 5 YTL bağış için Turkcell ve Avea hatlarından DESTEK yazarak, 5610'a, Vodafone hatlarından da DESTEK yazarak, 5630'a mesaj göndererek kampanyaya katkı sağlayabilirler.

Ülkemizin önemli internet şirketlerini ve Webrazzi okuyucularını bu kampyaya katılmaya çağırıyorum.

Yorumlar (3)
 1. Volkan Karakuş Volkan Karakuş

  Arda Hocam yine güzel bir olaya imza atıyorsunuz. Desteğiniz eminim birçok kesime örnek olacaktır. Sizi bu güzel davranışınızdan dolayı kutluyorum.

 2. Sunset Sunset

  @Arda:

  1) Duzenli bir okuyucun olarak, duyarliligin icin tebrik ve tesekkur ederim.

  2) Bazen durup durup, sonra cosuyorsun. Acil veya onemli haber niteligi tasimayan yazilarini belli zaman araliklarina yayman, daha iyi bir yontem olabilir.

 3. Berkan Berkan

  Tebrikler Arda Bey.

  Yardım için çok güzel bir strateji belirlemişsiniz. Umarım Webrazzicilerde gerekli desteği verirler.

  Teşekkürler.