Kolay iş arama isbuluyorum.com'da

isbuluyorum.comisbuluyorum.com 60'a yakın kariyer sitesindeki iş ilanlarını tek bir merkezden takip etmenizi sağlayan bir servis. Kullanımı son derece kolay olan ve sade arayüzleri ile istediğiniz lokasyonda girmiş olduğunuz anahtar kelimeleri kapsayan tüm iş ilanlarını listeleyen servis kendine özgü ek özellikleri ile de sistemine zenginlik katmış.

Örnek vermem gerekirse arama sonuç ekranında sunulan "Eğilim" başlığı altında seçmiş olduğunuz pozisyon ile ilgili tarih bazında açılan iş ilanlarının oranı grafik üzerinde görüntüleniyor. Bu sayede söz konusu pozisyonun sektördeki ihtiyaç değişimini zamana bağlı görebiliyorsunuz. Google Trends'in iş ilanlarına özel versiyonu diyebiliriz. Bunun dışında ilan sahibi firmaların harita üzerinde görüntülenmesi de değerli kabul edilebilir.

isbuluyorum.com

isbuluyorum.com kapsamında yer alan kariyer sitelerinin ayrıca kendilerine özel adresleri de bulunuyor. Bu sayede kullanıcılar sadece belirli bir servisde yayınlanmış olan iş ilanlarını inceleyebiliyorlar. Webrazzi Kariyer ilanlarını da yayınlayan isbuluyorum.com bizim için de webrazzi.isbuluyorum.com adresini devreye almış.

Arama sonuçlarında gelen iş ilanların listeleme ekranında aynı zamanda detaylı bir RSS seçeneği de kullanıcılara sunulmuş. Sadece yapılan aramaya bağlı yeni iş ilanlarının takip edilebileceği gibi, şehir ve site bazında da filtreleme özelliği sunan RSS seçenekleri bu bölüme dahil edilmiş.

isbuluyorum.com

İş arama sürecini kolaylaştıran isbuluyorum.com'un aynı zamanda "Girişimcilere İş Fikirleri" adında bir bölümü bulunuyor. Bu bölümde birçok yeni ve farklı iş fikri servis kullanıcıları ile paylaşılıyor.

Dünyadaki örneklerinden SimplyHired.com ve Indeed.com'un başarısı göz önüne alındığında potansiyeli yüksek kabul edilebilecek olan isbuluyorum.com'un, ülkemizdeki kullanıcı eğilimlerinin değişmesi ile daha başarılı olabileceğini düşünüyorum.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.