ekolay.net harita servisinin beta gösterimi!

ekolay.net harita servisinin beta gösterimi!

Henüz yayına alınmamış ve aldığım bilgiye göre üzerinde çalışmaları yoğun olarak süren ekolay.net'in harita servisinin ilk görüntüleri tarafıma ulaştı.

haritasitesi.ekolay.net adresinden inceleyebileceğiniz servis hakkında şirketten aldığım bilgilere göre sistem verileri İki Nokta isimli firma tarafından sağlanmaktaymış.

Önümüzdeki hafta tam anlamıyla beta yayınına başlayacak olan servisin özellikleri ekolay.net'in planları dahilinde şekillenirken, kullanıcılardan gelen geri bildirimler ile de genişletilecekmiş.

ekolay.net harita

Planlanan çalışmaların ilk fazında şehir rehberi, sinema, etkinlik takvimi ve kullanıcıların kendi haritalarını oluşturarak paylaşmalarına olanak tanıyan özellikler haritaya entegre edilecekmiş. Bunların yanında elbette adres, okul, nöbetçi eczane, hastane, karakol arama gibi fonksiyonaliteler de servisdeki yerini alacakmış.

ekolay.net harita

ekolay.net'in harita servisi ile bu tür uygulamalara ihtiyaç duyabilecek tüm girişim, proje ve şirketlerle işbirliğine hazır olduğunu da söyleyebilirim.

Eğer söz konusu harita servisinin içeriği güçlü ve verileri de farklı platformlar ile kolaylıkla paylaşılabiliyor olursa, ülkemiz için lokal çözümler açısından değerli bir çalışma olacağını düşünüyorum.

Ayrıca, ekolay.net'in özellikle Webrazzi okuyucularının görüş, fikir ve önerilerini duymak ve değerlendirmek istediğini de belirtmek istiyorum.

Servisi incelemek isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.