iNDRAGANDi'den her gün yeni bir fırsat!
E-Ticaret

iNDRAGANDi'den her gün yeni bir fırsat!

iNDRAGANDi "Her gün yeni bir fırsat" sloganıyla çalışmakta olan bir tür alışveriş sitesi.

Sitede her gün öğlen 12:00'de yeni bir ürün piyasanın altında bir fiyata yayınlanıyor ve sınırlı sayıdaki stoklar tükenene kadar dileyen müşteriler söz konusu ürünü satın alabiliyorlar.

Dünyadaki örneklerinden Woot.com ile aynı modelde çalışan iNDRAGANDi'nin ek özelliklerinin de Woot.com ile büyük benzerlikler taşıdığını söyleyebilirim. Uzman olmasam da tasarım olarak ise iNDRAGANDi'yi daha sıcak buldum diyebilirim.

Indragandi.com

iNDRAGANDi'nin kısa süre önce yayına başlamasına rağmen, katılımcı ve alışveriş yapan bir kullanıcı daha doğrusu müşteri kitlesine sahip olduğu da ortada. Ürünlerin her gün öğlen 12:00'de yayına alındığını göz önüne aldığımızda, incelemeye başladığım 15:00 civarında günün ürünü tükenmişti, hatta ürün yorumlarında 48 kayıt bulunuyordu.

Bu fikrime bir destek de servis kapsamında her ürün için sunulan satış istatistiklerinden geliyor. Günün ürünü için baktığımda aynı üründen 1 tane alan %79, 2 tane alan %14 ve 3 tane alan %6 çoğunluk olduğunu gördüm. Bu istatistik sayfalarında ürünü satın alan kullanıcıların sisteme ne zaman üye olduğu ve daha önce kaç alışveriş yaptığı da yayınlanıyor.

Belirtmeden geçemeyeceğim, "indragandi yapmak" diye de bir söylem geliştirilmiş ve bu söylem marka ile özdeşleştirilmiş. Sistem üzerinden alışveriş yapan kullancılar aslında indragandi yapmış oluyorlarmış.

iNDRAGANDi'nin günün ürünü dışında indragandicast ve Blogdragandi isimli iki bölümü daha bulunuyor.

indragandicast, günün ürünü hakkında kaydedilmiş eğlenceli ses kayıtları, Blogdragandi ise servisin kurumsal blogu oluyor.

Kısa incelememde hem sistem, hem de satışlar bazında başarılı bulduğum iNDRAGANDi'nin, eğlenceli bir servis olması da diğer bir konu.

Günün ürününü takip edebilmek için RSS desteği olması da ayrıca hoşuma giden bir yaklaşım oldu.

Kişisel fikrimi soracak olursanız, iNDRAGANDi'yi beğendim ve RSS'lerine kayıt oldum. İlerleyen dönemler servisin geleceğini bizlere gösterecektir. Ancak sizlerin de servis hakkındaki görüşlerinizi merak ettiğimi söylemeliyim. Paylaşırsanız sevinirim.

Yorumlar (39)
 1. Yorumcu Yorumcu

  bunualiyorum.com ve bendeistiyorum'u takip ediyorum. Bunualiyorum'dan iki ürün aldım, sipariş ve takip süreci ile ilgili bir problem yaşamadım. Sitenin tasarımını diğer tüm alternatiflerine göre daha yaratıcı ve sıcak buluyorum. Güzel ürünler koyuyorlar. Ancak ürün çeşitliliğini dahada artırabilirler. Bir de bildiğim kadarıyla web 2.0 olan tek alışveriş sitesi şu anda. Bendeistiyorum'da güzel ürünler çıkıyor. Ordanda alışveriş yaptım, tutumları gayet güzel. Indragandi konusunda pek bir yorumda bulunamayacagm, birkaç kere girip yorumları okudum, alışveriş yapmadım, ne zaman girsem alakasız birseyler vardı. Diğerleri hakkında bir fikrim yok. Ancak kachmaz.com bayagı uzun bir suredir var biliorum bende. Sevgiler :)

 2. Tolga Demirci Tolga Demirci

  KACHMAZ.COM A YAKLAŞIK 3 YILDIR ÜYEYİM VE TÜRKİYE' DE BU TARZ ÜRÜN SATIŞINA BAŞLAYAN İLK SİTEDİR DİYE BİLİYORUM YANLIŞIM VAR İSE DÜZELTİN. GENEL İTİBARİ İLE UYGUN FİYATLI MARKALI TEKSTİL ÜRÜNLERİ SATIYORLAR VE BUGÜNE KADAR ALDIĞIM BİR ÇOK ÜRÜNDE HİÇ BİR SORUN YAŞAMADIM.SADIK BİR KACHMAZ ÜYESİ OLARAK GÜVEN VERMEME FİKRİNE KARŞI ÇIKMAK İSTEDİM ÇÜNKÜ DİĞER SİTELERDEKİ GİBİ ÜRÜN İADESİNDE HİÇ BİR ZORLUK ÇIKARTMIYORLAR VE TÜM ÜRÜNLER FATURALI GELİYOR. TECRÜBELERİME DAYANARAK TAVSİYE EDERİM.

  DİĞER SİTELERİ İNCELEDİM İNDRAGANDİ HARİKA OLMUŞ GERÇİ BELİRTİLDİĞİ GİBİ WOOT UN BİREBİR KOPYASI AMA OLSUN TEPKİLER OLUMLU VE HIZLI BÜYÜYOR GİBİ ŞİMDİDEN FANATİKLER OLUŞMUŞ.

  BENCE ÇOK ÇOK OLSUN Kİ BİZLER UYGUN FİYATA ÜRÜNLER ALALIM!

 3. Bilincli Tuketici Bilincli Tuketici

  Ben kendi adıma merakla www.gundebirurun.com 'u bekliyorum. 1 Nisan'da başlıyorlar. Her sabah kalktığınızda yeni bir ürün ve şok fiyatla karşılacağınızı vaat eden sitenin açılmasını takiben çok kısa bir süre sonra çok sürpriz ve çok fantastik bir ürünü şok fiyat ile sunucağı duyumunu aldım. O sabah en erken kalkan sanırım ben olacağım :-)

 4. Bahadır Bahadır

  hobaa sen o zaman kachmaza daha site açılmadan üye olmuşsun :))

  indrgandideki forumlar çok gereksiz.zaten kendi aralarında yazışıyorlar.çok net belli oluyor.sizin farkedememeniz garip.bana daha iyi bir ürün denk gelmedi ama site sağlam.sonuçta bi sorun çıkrasa gider flexinin yakasına yapışırım:))

  ama isim güzel benimde dilimden düşmeyen bir tamlama.kachmaz bence siteyi elbise satarak boşa harcamış.madem bu kadar erken başladılar elektronik filan satarak başlasalarmıştı.

  herseykampanya benim ilk gördüğüm woot klonuydu.diğerleri de iyi.bendeistiyorum da iyi birşeyler çıkaracak gibi.(onlara tavsiyem flexi ye rakip hangi kart varsa gidip onlarla görüşün sponosr olsunlar :) bitirişinden zaten hiç iş çıkmaz.Buguneozel de iyi görünüyor.

 5. Alper Tunga Alper Tunga

  düzeltme: yukarda www.hergunbirurun.com yazmışım..

  doğrusu: http://www.gundebirurun.com

 6. Alper Tunga Alper Tunga

  bu gibi siteler gittikçe artmaya başladı.

  www.bendeistiyorum.com

  www.bunualiyorum.com

  www.herseykampanya.com

  www.buguneozel.com

  www.kachmaz.com

  www.bitirisi.com

  www.hergunbirurun.com

  hepsi de kendi komüniteleri oluşturmaya çalışıyorlar kanımca. ancak yine kanımca en iyileri bendeistiyorum ve indragandi. doğru zamanda doğru ürün seçenin lider olacağı bir pazar diye düşünüyorum.

  mesela bunualiyorum.com takip ettiğim kadarıyla biraz extrem ürünler koyuyor ve böyle devam ederse çok da başarılı olacağını sanmıyorum.

  www.kachmaz.com, www.bitirisi.com ve www.buguneozel.com ise hem site yapıları hem de ürünleri ve yazdıkları yazılar ile bana güven vermiyor.

  www.hergunbirurun.com ise yakında yayına başlayacak ve gördüğüm kadarıyla sitesini Template Monster'dan bir template (ç)alarak yapmaya çalışmışlar bu da işlerinde fazla ciddi olmadıklarını gösteriyor kanımca.

  www.indragandi.com ise kanımca elindekinin değerini bilmiyor. çok iyi bir komün olşturmuş ama bence onlara hitap edemiyor. gün oluyor 1-2 ürünle günü kapatıyor. ancak powerball gibi herkesin forumlarda yazdığı bir ürün sayesinde ürün tüketebiliyorlar. bu arada tasarımı ve renkleri bana çok itici geliyor!! ayrıca kargo süresinde sorunlar yaşandığı da diğer bir gerçek.

  www.bendeistiyorum.com ise herkesin satın alabileceği fiyat aralığına ve özelliklere sahip ürünler seçmekle biraz daha iyi gidiyor kanımca. ayrıca fiyata kargo da dahil olduğu için kullanıcı "acaba kargo da eklenince kredi kartımdan ne kadar düşecek?" veya "kdv dahil miydi?" diye düşünmüyor.. sitede gördüğü fiyat, kredi kartıdan çekile miktar oluyor.. ayrıca okuduğum yorumların birinde ertesi gün sipariş teslimi yapıldığını okudum.. eğer gerekten öyleyse diğerlerinden daha iyidir demektir..

 7. Selim Turan Selim Turan

  indragandi ve bendeistiyorum.com 'u takip ediyorum. bahadırın dediği gibi indragandi saçma bi site bence. kendi aralarında yazışıyorlar ve nedense gözüme hiç kurumsal gelmiyor. vitrine koydukları ürün çocuk kandırmaya yönelik, kimsenin işine yaramayacak şeyler.

  Aksi gibi bendeistiyorum'u bu konuda çok başarılı buluyorum.Müthiş güzel ürünler koyuyorlar. Fiyatta çok indirimler olmasa bile kargo dahil fiyatı piyasanın kdv ve kargo hariç fiyatına denk geliyor.

  bendeistiyorum.com 'dan 2 alışveriş yaptım. Adamlar ciddi ilgili, çok memnunum kaldım gerçekten. Bu şekilde devam ederlerse önleri çok açık bence.

  diğer bi kaçına girdim. gunde1urun uzak durulması gereken bi site zaten :) template koymuşlar. Ama sayılarının fazla olması iyi, çoğalsınlarki rekabet ertsın :D

 8. bir günde ürün satan bu yüzden fazla siteye tek tek bakmayın diye hepsini bi yerde topladım buyrun www.hepsibirgunde.com

 9. Tolga Demirci Tolga Demirci

  bahadır dostum burada ben reklam görevlisi değilim ve deneyimimi paylaştım. www.kachmaz.com bu sayılan siteler arasında ilk yayına başlayandır ve 2005 başında oyuncak, kulaklık hediyelik vs. satarak bu iş başladı sonrasında 2 aylık bir boşluk ve çizgiyi kardeş sitesi outletim.com gibi tekstile döndü. buda ne demek oluyor 2005-1 2006-2 2007-3 yani yaklasık 3 sendeir yayındalar

 10. Baha Taser Baha Taser

  SELAMLAR YUKARIDAKI YORUMLAR 3 ASAGI 5 YUKARI DOGRU AMA BENCE DE SIMDILIK EN IYISI INDRANDI YAKLASIK DUNKU ALISVERISIM DAHIL 3UNCU SIPARISIMI VERDIM HER NE KADAR KARGO HIZLI GELMESE DE SIRKET OLARAK MALININ ARKASINDA DURAN ARKADASLAR.

  ORNEK VERMEK GEREKIRSE ILK INDRANGANDIMI YAPTIGIMDA ACROX CARD OKUYUCU + TOSHIBA 1 GB SD CARDI 23,50 YTL GIBI KOMIK BIR RAKAMA ALDIM 1 HAFTA ONCE SADECE SD KARTIN FIYATI PIYASADA BU VE BU SIPARISIMI YOLLARLARKEN SD YERINE YANLISLIKLA TOSHIBA 1GB FLASH BELLEK YOLLAMISLAR YETKILI ARKADASLARI ARADIM SAGOLSUN YONETICILERDEN NILUFER HANIM TOSHIBA SD KARTI YOLLAYACAGINI SOYLEDI VE YANLISLIKLA YOLLADIKLARI TOSHIBA 1 GBLIK URUNU DE KENDIME HEDIYE ETTIKLERINI SOYLEYINCE ACIKCASI SASIRDIM - BOYLE GUZEL BIR MUSTERI ILISKISI ANLAYISINA KARSILIK BENDE 2NCI VE 3UNCU ALISVERISIMI YAPTIM. KISACA HERKESE TAVSIYE EDIYORUM VE KARGO OLAYINA GELINCE O GUNKU SATILAN URUN BITTIKTEN SONRA 2 GUN ICINDE KARGOYA VERIYORLAR AMA YUKARIDA ORNEK VERDIGINIZ GIBI BENDEISTIYORUM TARZI SITELER HIZLI OLABILIR AMA AYNI GUNDE 1000 ADET SIPARISI BIR ANDA SIZE PAKETLEYIP OZEL KUTULARINDA YOLLAMALARI 2 AYLIK BIR ALISVERIS SITESI ICIN COK KOLAY BIR SEY DEGIL BENCE EN AZINDAN BUNU DUSUNUP KARSILASTIRMA YAPILIRSA DAHA OBJEKTIF OLUR KANAATINDEYIM. BU ARADA BU YAZIYI OKUYANLAR ORADAN BIRISI DIYE ZANNEDEBILIR AMA BEN DENIZCILIK SEKTORUNDE FAALIYET GOSTEREN BIR SIRKETIN SAHIBIYIM YANI YAPTIGIM YORUMLARIN TARAFSIZ OLDUGUNDAN KUSKUNUZ OLMASIN SKYPEDAN BAKANLAR ANLAYABILIR.

  AYRICA 4NCU ALISVERISIMI DE BUNUALIYORUM.COM DAN YAPMAYA CALISTIM AMA ACIKCASI SITEDE BIR YAVASLIK SOZ KONUSU - AMA URUN GAMINA GELINCE HEPSINI SOLAR DIYEBILIRIM MESELA GECEN GUN VERDIGI VE ALMAYA CALISTIGIM SKYPE+MSN GORUSMELERINI HARICI KULAKLIK TAKMADAN MIKROFONA KONUSABILECEGINIZ SEKLINDEKI ILGINC BIR TASARIMS OLAN MARKSMAN ON-THE-AIR ADLI INTERNET TELEFONU ADLI URUNU GOOGLEDA ARADIM VE SADECE INGILTERE VE FRANSADAKI 2 SITEDE BULABILDIM ISTE BU KONUDA GERCEKTEN COK IDDIALILAR BENCE VE INANIN WEB SITELERINDE SATISA SUNDUKLARI FIYATI BURANIN SARTLARINA GORE COK HESAPLI GELDI BENCE CUNKU BU URUN KARGO HARIC YURTDISINDA 22 YTL CIVARINDA VE KENDI SATIS FIYATLARI 29,50 YTL IDI BENCE KIYAS BAKIMINDAN ILGINC VE KIMSEDE KOLAY KOLAY BULAMAYACAGINIZ URUNLER GORMEK ISTEYEN ARKADASLAR BU SITEDEKI ESKI SATISA CIKAN URUNLERE GOZ GEZDIREBILIRLER AMNA BURADA EKSIK OLAN BIR PAZARLAMA HATASI VAR URUNLE ILGILI MIN BILGI VERILIYOR DAHA DETAYLI OGRENMEK ICIN ARASTIRMA YAPMAK GEREKIYOR EN BUYUK HADIKAPI VE AYRICA SON OLARAK TELEFONLA MUSTERI ILISKILERINE GIRMEYECEK OLMASI VE SATIS SOZLESMESI INCELENDIGINDE COK ILGINC MADDELERIN OLMASI DA COK TUHAFIMA GITTI ACIKCASI CUNKU BU SITENIN SAHIBI PIYASADA BILINEN BIR SIRKET VE BU TARZ BNIR YAKLASIM TUKETICIYE GUVEN EKSIKLIGINDEN BASKA BIR SEY KAZANDIRMAZ SANIRIM.

  SIMDILIK BENDEN BU KADAR,

  SAYGILARIMLA,

  BAHA TASER

 11. Cermer Cermer

  İndragandinin forumuna girmiş hemen herkesin tanıdığı indragani fanatiği olarak bu tarz siteler arasında gerek tasarımı gerek se sunduğu ürünler olarak bence indragandiye rakip olabilecek tek site ben de istiyorum.

  İndragandinin forumu ise genelde içine girmeyip dışardan bakanlar için gevezelik gibi gözükse de biraz sitede takılıp forumu okuyunca zamanında laf eden herkes bizden biri oluyor. Benim indragandi forumunda da hep söylediğim gibi: indragandiyi diğer sitelerden ayıran üyelerin muhabbet için dahi siteye takılmaları. Bence bir alışveriş sitesi için bu kadar sadık takipçilerinin olması hem şaşırtıcı hem de olumlu bir şey. Bizler (benim gibi indragandi fanatikleri) her gün 1200'ı bekleyip kim ilk yorumu yapacak diye yarışmak bile çok keyifli. Ama bütün bu ürün dışı gevezeliğine rağmen ilk yorumların tamamı ürün fiyat bilgisi, diğer sitelerdeki fiyatları ve ürünü kullanmış olanların deneyimlerini oluşturuyor. Sorulan bütün sorulara da cevap veriliyor. Ve bununla beraber üyeler olarak birbirimizle muhabbet etmekten de zevk alıyoruz.

  Gelin biraz takılın sitede siz de müptelası olacaksınız.

 12. Ufukisler Ufukisler

  Bu konuda cermer'a katılıyorum..ne kadar zıt görüslü kişiler aynı ortamda bulunsa da saatler 12:00'yi gösterip ürün yayınlanınca herkes o ürüne odaklanıyor..günün ilerleyen saatlerinde ise ürün yorumunun yanı sıra bir muhabbet ortamı olusuyor..

  bence su anda indragandi için tamamdır diyebiliriz..bendeistiyorum kalite olarak 2.sırada..diğer siteler bir gün calısıyor; ikinci gün calısmıyor..kachmaz bana hitap etmiyor; giyim için alış-veriş edeceksem üzerimde denemem gerekiyor..

  bunualiyorum degişik ürünler veriyor; piyasada karsılastıramıyoruz; herseykampanya fiyat olarak çok cazip olanaklar sunmuyor..

 13. Rasim Özgen Rasim Özgen

  Bence bu işi en iyi yapan bendeistiyorum.com İndragandinin ürünleri son zamanlar çok başarısız. Ayrıca ürünleri çok özensiz şekilde paketlenmiş oluyor. Bendeistiyorum'dan cam satranç seti aldım tertemiz elime ulaştı. Ayrıca oldukça da çabuk.

  Bendeistiyorum'un ürün seçimi de çok başarılı. Diğer siteler toptan yalan zaten :)

 14. Mahmut Öztürk Mahmut Öztürk

  Bu günde bir ürün sitelerinin içerisinde bence en iyisi indragandi.com dur herkes onlara yetişmek derdinde :)

 15. Bu tarz girişimlere ihtiyacımız var. Herkes gidip mağazadan, standart alışveriş sitelerinden istediğini satın alıyor hali hazırda. Fakat farkedilmesi gereken nokta, artık nüans para etmiyor, "farklar" asıl tercih sebebi...

 16. Ben tek ürün sitelerinin takibi için www.en-uygun.com'u kullanıyorum. Ayrıca yüzlerce alışveriş sitesinde online tarama yapabiliyor. Alışveriş yaparken vakit kaybetmek istemeynlere birebir...

 17. Woywodin Woywodin

  ya bu internetinde cıvığını çıkarttılar.İnternet ilk popülerleşmeye başladıkları zaman sayın Rahmi Koç güzel bir söz söylemişti..''İnternet bir balondur,öyle yada böyle patlayacaktır'' diye.Gerçektende öyle.İpini koparan bir web sitesi kuruyor.Bunların da çoğu batıyor.Çok az bir kısmı,bu işten hakkaten anlayan kişilerin ''bir kısmı'' ayakta kalabiliyor.Özellikle internette Türkiye'de yaşanan patlama,aynı hızda bir çöküşe neden olacağını gösteriyor.

 18. Burak Burak

  benim favorim www.kapkach.com hem adi bu tarz bir is icin cok uygun. sectikleri urunlerde cidden cok uygun fiyatli.

 19. Ergin Hanula Ergin Hanula

  evet ya onu ben de yeni farkettim. oyle cancanli websitesi yapmamislar. oldukca kompakt bi site, super sirin bi logo, oldukca kullanisli bir arayuz, hersey anasayfadan yuruyor. urun fiyat olayi da etkileyici. isme diyecek birsey yok zaten :)) super KAPKACH :D www.kapkach.com belki indrayi yakalayamaz hemen ama ikincilik tahtini zorlar gibi geliyor bana!

 20. Yeni bir site daha var bu kulvarda ama diğerlerinden farklı olarak elektronik ürünlere daha ağırlık vereceklermiş.

  Sitenin adresi http://www.justcorner.com bir girin bakın derim.

  Ayrıca diğer sitelerde omayan taksit olanaklarını da es geçmeyelim.

 21. Woywodin Woywodin

  ayrıca indragandi'ye gelince.genelde bu fırsat ürünleri hep ipe sapa gelmez şeyler oluyor.kayda değer ürünlerse çok az miktarda.bu tip ürünler için ''şu kadar puan biriktir,bu ürünü kap'' gibisinden mail'ler alıyorum.keriz yolmanın yeni versiyonunu bulmuşlar.hem gidecem puan denen saçmalığı biriktirmek için ürün alacam en tuzlu fiyatlardan.hemde buradan puan biriktirip,fırsat ürününü indirimli alacam.Ya yürüyün gidin işinize.bunların yaptığı e-ticaret falan değil e-keriz yolma sayın kutsal :)

 22. Bu tur firsat sitelerini toplu olarak gormek icin: http://www.FiyatTakip.com

 23. Ayşenur Ayşenur

  bişey diyemem vala

  ama güzel site

 24. bu alandaki sitelere wwww.bitenekadar.com ve wwww.1avantaj.com uda ekleyebiliriz. gerçi 1avantaj.com haftaya açılacakmış.

 25. Sahin Sahin

  Bu tür siteleri ben de takip ediyorum. Hepsini teker teker dolaşmak zor oluyor. Bir siteye rastladım, hepsini bir sitede gösteriyorlar. Zamandan tasarruf..

  http://www.fiyatgoster.com

 26. Sakaryalı Sakaryalı

  www.fiyatgoster.com Hepsi elinizin altinda tektek dolaşmaya gerek yokk.Zamani olmayanlar için iyi tasarlanmiş bence

 27. Tek ürün formatlı çok site açıldı, çok site kapandı. Ama Alexa istatistiklerine göre www.Bitenekadar.com bu alanda en başarılı site durumuna gelmiş. Müşteri Hizmetleri ile benim içinde birinci hatta tek sitedir. Alexada, Türkiye'de ki Çok Çeşitli Ürünler E-Ticaret siteleri kategorisinde Hepsiburada, estore gibi sitelerin ardından 6. sıraya gelmiş. (Bu kaydı girerken ki veri)

  http://www.alexa.com/browse?&CategoryID=6307672&Start=1

 28. Murat Turan Murat Turan

  Eski yazıyı hortlatıyorum ama indirim sitelerini takip için www.indirimlistesi.com 'u deneyin, hoşunuza gidecek.

 29. Mehmet Mehmet

  Gunde tek ürün satan ilk site olan wwww.gundebirurun.com sitesi de uzun bir aradan sonra 7 Ekim de tekrar satışlara başlamış.

 30. Cello Cello

  http://www.indragandi.com 'a erişim engellenmiş.

 31. Cello Cello

  kendi isteğiyle :)

 32. Sinemöztürk Sinemöztürk

  benim favorim hala http://www.bendeistiyorum.com Hem tasarımları hem işleyişleri çok kaliteli. takip etmek de zevkli :) 2 alışverişim oldu ama her gün takip ediyorum.

 33. Onur Ciraci Onur Ciraci

  http://firsat.akakce.com adresinde de bu tarz sitelerin toplu bir listesi var.

 34. 12/03/2009 tarihinde www.gundebirurun.com adlı siteden alışveriş yaptım, ancak ürünüm kargolanmadı 1 ay sonra firmayı aradığımda stoklarda olmadığı için göndermeyeceklerini paramın kartıma iade edileceği söylendi. 2 ay geçmesine rağmen param iade edilmedi.telefonları cevap vermiyor ancak site insanları dolandırmaya devam ediyor.

 35. siteleri toplu olarak görmek için oldukça hoş bir site; www.batangemiden.com

  gerçi şu anda alfa test aşamasındaymış.

 36. Turgut Karacay Turgut Karacay

  birde ben yazayım. bu tarz siteler çoğaldı baya. ama bence en güzel ürünler www.birdesenal.com da özellikle elektronikte. diğer siteleri kötülemek istemiyorum ama akakçeden takip ettiğim kadarıyla hep ucuz tahtalkale ürünlerini satıyorlar. ben doğru düzgün ürünleri www.birdesenal.com da gördüm. artı her gün tek ürün sistemi gerçekten işliyor. bazı siteler günde bir ürün deyip 3-4 gün aynı ürünü satmaya devam ediyor. veya evirip çevirip aynı ürünü satıyorlar. tavsiyem kesinlikle http://www.birdesenal.com dur. aynı gün kargo yapılıyor ve arkalarında büyük bir kurumsal firma var.

 37. Kurtuluş Yılmaz Kurtuluş Yılmaz

  www.birdesenal.com u inceledim gerçekten farklı ve uçuk bir tasarımı var. diğerlerinden farklı. artı gelecek ürünler listeleniyor. www.birdesenal.com un eksisi ise geçmişte satılan ürünlerin detayı. renler iyi seçilmiş. gerçek her tün tek ürün siteleri arasına girer gibi böyle giderse. bendeistiyorum ve indragandi yi tahtından edecek gibi. ara bir takılıyorum. bugunkü üründen aldım solam fm transmitter baya ucuza geldi. herkese iyi günler.

 38. Mustafacan Mustafacan

  http://www.sepeteindir.com sitesi gerçekten fırsat ürünlerinde 3 ürün çıkartıyor sürekli alışveriş yapıyorum bence kaçırmayın her gece kontrol edin bazı zamanlarda süpriz kampanyalar yapıyorlar bilginize

 39. Nalan Abacı Nalan Abacı

  http://www.limitli.com sitesi tek ürün satışı yapmakta, görmenizde fayda var