Webrazzi ofisini CityPixel.com'da açtı!

CityPixel.comBaşlıkta da okuduğunuz gibi Webrazzi için bir ofis açtım, hem de New York'da Northern Parkway'de. Ofisimizi görmek isteyenler tıklayabilir.

CityPixel.com size benim girişteki hayal mahsulu cümlemde olduğu gibi New York'da bir daire sahibi olma ya da ofis açma imkanı sunuyor. Tabi ki sanal olarak.

Bir tür Second Life türevi demek istiyorum ama 3 boyutlu görseller yerine pixel karakterler kullanılıyor CityPixel.com'da.

Profilininizi oluşturuyorsunuz ve New York sokaklarında kendinize uygun bir daire ya da ofis aramaya çıkıyorsunuz. Seçtiğiniz küpünüzü ki CityPixel.com "Cube" tabirini kullanıyor, bütçenize göre istediğiniz gibi döşüyor ve sonrasında da komşularınızla ya da yoldan geçenlerle iletişime geçmeye başlıyorsunuz.

Servisi test ederken ben de yukarıda linkini verdiğim ofisi Webrazzi için tuttum.

CityPixel.com

CityPixel.com aslında bir tür sosyal ağ. Servise kayıt olurken size orada bulunma amacınızı soruyorlar. Sonrasında ise sisteme giriş birkaç alan doldurmaktan ibaret.

Servis kapsamında pixel olarak tasarlanan New York şehrinin birçok alanında reklam panoları bulunuyor, ki bu da sanırım CityPixel.com'un ilerleyen dönemlerde popülaritesini artırdığında gelirini nasıl sağlayacağının ispatı olarak kabul edilebilir.

Söz konusu bir sosyal ağ için son derece eğlenceli olarak modellendiğini düşündüğüm CityPixel.com'u inovatif bir çalışma olmasının yanında, grafik ve animasyon tarafı güçlü girişimciler için de başarılı bir iş fikri olarak görüyorum.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.