KisaURL adı üstüne kısa linkler

KisaURL.comBir süre önce incelediğim su.gge.st gibi KisaURL'da paylaşmak istediğiniz uzun linkleri kısaltabilmeniz için sektöre adım atmış bir web girişimi.AJAX ile kurulmuş fonksiyonları sayesinde yazmış olduğunuz uzun adresleri sayfada herhangi bir geri yükleme olmadan kısaltıp yeni kısa url'yi kullanımız için sunan servisin tasarımı ise Web 2.0 trendlerine uygun olarak düzenlenmiş ve gerçekten başarılı. Seçilmiş olan alan adının servisin sunduğu imkanları birebir yansıtıyor olması ve yaratılan kısa linklerin bu anlamda ihtiyacı karşılıyor olması ise KisaURL'nin başarılı olacağının göstergesidir.

KisaURL.com

KisaURL'nin kullanımının son derece kolay olmasının yanında en kısa zamanda bookmarklet eklentisini kullanıcılarına sunmaları gerektiğini belirtmekte fayda var.

Aksi takdirde kullanıcıların yeni bir url kısaltmak için sayfaya girmeleri gerekecek ve sayfanın genelinde olan kullanım kolaylığı yerini bu aşamada oluşacak zorluklara bırakacaktır.

KisaURL'nin servisindeki çalışmaları sürdürmesi ve özelliklerini geliştirmesi mevcut durumuna katacağı artılar ile başarısını pekiştirecektir.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.