Türkçe Müzik değişime ortak arıyor
Genel

Türkçe Müzik değişime ortak arıyor

TurkceMuzik.comTurkceMuzik.com bildiğiniz gibi içeriğinin kullanıcıları tarafından oluşturulduğu ve sevilen sanatçıların şarkı sözleri ile akorlarının paylaşıldığı ülkemizin en eski web girişimlerindendir.Servisin yaratıcılarıyla gerçekleştirdiğim bir görüşmede TurkceMuzik.com'u geliştirmeyi ve kapsamı genişletmeyi düşündüklerini belirttiler. Bu yönde de kendilerine gelecek işbirliği tekliflerine açık olduklarını ve farklı iş modellerinde ortaklığa sıcak baktıklarını söylediler.

Bu konuda detaylı bir incelemeye ve uygulanabilecek iş modeli seçeneklerine Arda Kutsal - BLOG'da yer verdim. Gözden kaçırmış olabileceğiniz fırsatlar açısından okumanızı öneririm.

İşbirlikleri, ortaklık yada farklı yönde iş modelleri ile böyle bir girişime ilgi duyan fikir sahipleri TurkceMuzik.com yetkilileri ile web siteleri üzerinden iletişime geçebilirler.

Ayrıca eğer Webrazzi takipçileri ile paylaşmak istediğiniz ve TurkceMuzik.com ile uygulanabileceğini düşündüğünüz fikirleriniz varsa yorumlarınızı yazarak bu gelişime destek olabilirsiniz.

Diğer taraftan fikirleriniz ile ilgili danışmak istediğiniz konular olursa iletişim sayfamdan bana da ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (2)
  1. Bulent Bulent

    Ben YurttanSesler.com sitesinin cok daha kaliteli oldugunu dusunuyorum ve dinlenen sarkilarinda yeni oldugunun kanisindayim.

  2. Ahmet Akdel Ahmet Akdel

    Bildiğim en eski müzik dinleme rehberlerinden

Webrazzi Kariyer
Bütün Pozisyonlar
Webrazzi Etkinlikleri