Insights kapsamlı içerikleri ve raporlarıyla içgörü yaratıyor, stratejilere yön veriyor. Popüler Insights içeriklerine göz atın.
Son teknolojinin etkilerini Webrazzi merceğiyle inceleyin, detayları görün, güçlü stratejiler yaratın. Özel makaleler ve raporlara erişmek için hemen harekete geçin.

Satış Sözleşmesi - Insights Rapor

webrazzi.com alan adında hizmet veren Webrazzi Insights, Webrazzi tarafından hazırlanan içeriklerin ve raporların satışının ve dağıtımının yapıldığı bir platformdur.

Webrazzi Insights raporlarının satış ve satış sonrasına ilişkin kuralları aşağıda yer almaktadır.

Genel Koşullar

Webrazzi üzerinden seçtiğiniz Webrazzi Insights rapor ve içeriklerini satın alabilir, satın aldığınız rapor ve içeriklere satın alma aşamasında belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak hesabım sayfası altında yer alan satın aldığım raporlar menüsünden erişebilirsiniz.

Webrazzi üzerinden Webrazzi Insights rapor ve içeriklerini satın alan kişiler, satın alma esnasında kullanıcı bilgilerini (İsim, Soyad, E-posta adresi vb.) sisteme girmek zorundadır.

Webrazzi üzerinden herhangi bir sayı sınırlaması bulunmaksızın rapor ve içerik satın alınabilecek olup, Webrazzi gerekli görürse rapor ve içeriklerin satışını sonlandırabilir.

Webrazzi üzerinden raporları veya içerikleri satın alan kişiler, Webrazzi’nin gerekli gördüğü durumlarda rapor ve içeriği yayından kaldırma hakkının haiz olduğunu kabul etmektedir.

Ödeme

Webrazzi üzerinden satın almak istediğiniz rapor ve içeriklerin ücret bilgilerini bulabilirsiniz. Rapor ve içerik satın almak isteyen kişilerin ödemelerini havale yoluyla gerçekleştirmeleri de mümkündür: Türkiye İş Bankası Suadiye Şubesi - IBAN: TR24 0006 4000 0011 1760 4651 87

Kredi Kartı ödemeleriniz 3D Secure Sistemi üzerinden gerçekleştirilmekte olup, bilgileriniz en yüksek düzeyde korunmaya çalışılacak ve aksi tarafınızdan açıkça belirtilmediği sürece Webrazzi tarafından kredi kartı bilgileriniz kayıt altına alınmayacaktır.

Webrazzi üzerinden rapor ve içerikleri satın alan kişiler, diledikleri takdirde "BKM Express" veya "İyzico ile Öde" ödeme yöntemini de kullanabilirler.

Webrazzi üzerinde eğer isterseniz daha sonraki alışverişlerinizde daha hızlı ödeme yapabilmek için kredi kartı bilginizi sisteme kaydedebilirsiniz. Kredi Kartı bilgileriniz BDDK tarafından lisanslı ödeme kuruluşu olan iyzico üzerinde saklanmaktadır. 

Webrazzi kredi kartı ve kişisel bilgilerinizin güvenliği için; teknik gelişmeler çerçevesinde tüm önlemleri alma ve özen gösterme gayretinde olup, sizin de kredi kartı ve kişisel bilgilerinizin güvenliği için şifre bilgilerinin korunması, antivirüs programı kullanma, üyelik hesabından güvenli çıkış gibi hususlarda özenli davranmanız gerekmektedir. Kendi kusurunuz veya ihmaliniz nedeniyle oluşan dolaylı ya da doğrudan zararlardan Webrazzi sorumlu tutulamaz.

Sözleşmeden Cayma Hakkı

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve bu kanuna dayalı olarak yayınlanan Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik’in 7. maddesinin 4. bendinin f fıkrası kapsamında elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan sözleşmeden cayma hakkını kullanmanız mümkün değildir.

Diğer Hükümler

Bu sözleşmeye ilişkin herhangi bir anlaşmazlık oluşması ya da hizmete ilişkin herhangi bir şikayetiniz olması halinde aşağıda yer alan iletişim kanallarından Webrazzi’ye ulaşabilirsiniz. Webrazzi, bu Kullanıcı Sözleşmesi'nde önceden tarafınıza herhangi bir bildirimde bulunmaksızın değişiklikler yapabilir . Bu sebeple; Kullanıcı Sözleşmesi'ni belirli aralıklarla incelemenizi öneririz.

Hizmet Sağlayıcı : Crenvo Bilişim Danışmanlık Reklam ve Tic. A.Ş.
Adresi : Fenerbahçe Mah. Hacı Mehmet Efendi Sok. No:24/4 Dalyan Sitesi D Blok D.1 34726 Kadıköy/İstanbul
Telefon : 0 (216) 3385603
E-posta : [email protected]

Söz konusu anlaşmazlığın uzlaşma ile çözülememesi halinde bulunduğunuz yer kaymakamlık veya valiliğinde mukim Tüketici Sorunları Hakem Heyetine başvuruda bulunabilirsiniz.