Insights kapsamlı içerikleri ve raporlarıyla içgörü yaratıyor, stratejilere yön veriyor. Popüler Insights içeriklerine göz atın.
Son teknolojinin etkilerini Webrazzi merceğiyle inceleyin, detayları görün, güçlü stratejiler yaratın. Özel makaleler ve raporlara erişmek için hemen harekete geçin.

Satış Sözleşmesi - Bilet

Webrazzi tarafından düzenlenen konferansların bilet satışı ve davetiye girişleriyle ilgili webrazzi.com alan adı üzerinde yararlanabileceğiniz hizmetler ve ücret bilgileri ile satış ve satış sonrasına ilişkin kurallar aşağıda yer almaktadır.

Genel Koşullar

Webrazzi üzerinden seçtiğiniz Webrazzi konferansına/konferanslarına dilediğiniz kadar bilet satın alabilir, satın aldığınız biletlerin kullanıcı bilgilerini (İsim, Soyad, Şirket İsmi ve Pozisyon Bilgisi gibi) sisteme girebilir ya da güncelleyebilirsiniz.

Webrazzi üzerinden bilet satın alan kişiler, bilet satın aldıkları her bir konferans için satın alma esnasında kullanıcı bilgilerini (İsim, Soyad, Şirket İsmi ve Pozisyon Bilgisi gibi) sisteme girmek zorundadır. Söz konusu kullanıcı bilgileri her bir konferanstan 4 iş günü öncesine kadar Webrazzi üzerinden iletişim formu veya telefon ile ulaşılarak güncellenebilir. Söz konusu bilgiler konferanstaki yaka kartı ve çeşitli duyurularında kullanılacaktır. Dolayısıyla söz konusu bilgilerin yanlış girilmesi sonucunda konferans katılımcısının yaka kartı ya da çeşitli duyurularda hatalı bir yazım ile yer alması durumunda sorumluluk Webrazzi’nin değildir.

Webrazzi üzerinden herhangi bir sayı sınırlaması bulunmaksızın bilet satın alınabilecek olup, Webrazzi gerekli görürse konferans veya konferanslar için bilet satışını sonlandırabilir.

Webrazzi üzerinden bilet(ler) satın alan kişiler, Webrazzi’nin bildirilen konferans tarihini değiştirme veya konferansı tamamen iptal etme hakkını haiz olduğunu kabul etmektedir.

Ödeme

Webrazzi üzerinde satın almak istediğiniz konferansın bilet ücret bilgilerini bulabilirsiniz. Bilet satın almak isteyen kişilerin ödemelerini havale yoluyla gerçekleştirmeleri de mümkündür: Türkiye İş Bankası Suadiye Şubesi - IBAN: TR24 0006 4000 0011 1760 4651 87

Kredi Kartı ödemeleriniz 3D Secure Sistemi üzerinden gerçekleştirilmekte olup, bilgileriniz en yüksek düzeyde korunmaya çalışılacak ve aksi tarafınızdan açıkça belirtilmediği sürece Webrazzi tarafından kredi kartı bilgileriniz kayıt altına alınmayacaktır.

Webrazzi üzerinden bilet(ler) satın alan kişiler, diledikleri takdirde "BKM Express" veya "İyzico ile Öde" ödeme yöntemini de kullanabilirler.

Webrazzi üzerinde eğer isterseniz daha sonraki alışverişlerinizde daha hızlı ödeme yapabilmek için kredi kartı bilginizi sisteme kaydedebilirsiniz. Kredi Kartı bilgileriniz BDDK tarafından lisanslı ödeme kuruluşu olan iyzico üzerinde saklanmaktadır. 

Webrazzi kredi kartı ve kişisel bilgilerinizin güvenliği için; teknik gelişmeler çerçevesinde tüm önlemleri alma ve özen gösterme gayretinde olup, sizin de kredi kartı ve kişisel bilgilerinizin güvenliği için şifre bilgilerinin korunması, antivirüs programı kullanma, üyelik hesabından güvenli çıkış gibi hususlarda özenli davranmanız gerekmektedir. Kendi kusurunuz veya ihmaliniz nedeniyle oluşan dolaylı ya da doğrudan zararlardan Webrazzi sorumlu tutulamaz.

Sözleşmeden Cayma Hakkı

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve bu kanuna dayalı olarak yayınlanan Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik’in 7. maddesinin 4. bendinin f fıkrası kapsamında elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan sözleşmeden cayma hakkını kullanmanız mümkün değildir.

Diğer Hükümler

Bu sözleşmeye ilişkin herhangi bir anlaşmazlık oluşması ya da hizmete ilişkin herhangi bir şikayetiniz olması halinde aşağıda yer alan iletişim kanallarından Webrazzi’ye ulaşabilirsiniz. Webrazzi, bu Kullanıcı Sözleşmesi'nde önceden tarafınıza herhangi bir bildirimde bulunmaksızın değişiklikler yapabilir. Bu sebeple; Kullanıcı Sözleşmesi'ni belirli aralıklarla incelemenizi öneririz.
Hizmet Sağlayıcı      : Crenvo Bilişim Danışmanlık Reklam ve Tic. A.Ş.
Adresi            : Fenerbahçe Mah. Hacı Mehmet Efendi Sok. No:24/4 Dalyan Sitesi D Blok D.1 Kadıköy/İstanbul
Telefon          : 0 (216) 3385603
E-posta          : [email protected]

Söz konusu anlaşmazlığın uzlaşma ile çözülememesi halinde bulunduğunuz yer kaymakamlık veya valiliğinde mukim Tüketici Sorunları Hakem Heyetine başvuruda bulunabilirsiniz.