Insights kapsamlı içerikleri ve raporlarıyla içgörü yaratıyor, stratejilere yön veriyor. Popüler Insights içeriklerine göz atın.
Son teknolojinin etkilerini Webrazzi merceğiyle inceleyin, detayları görün, güçlü stratejiler yaratın. Özel makaleler ve raporlara erişmek için hemen harekete geçin.

Konferansa girişlerde uygulanacak kurallar

Webrazzi konferansları T.C. İçişleri bakanlığının aşı veya PCR Testi zorunluğu genelgesine uygun şekilde düzenlenmektedir.

6 Eylül 2021 Pazartesi gününden itibaren T.C. İçişleri Bakanlığı genelgesine göre aşı olmayan kişilerin; konser, sinema ve tiyatro gibi vatandaşların toplu olarak bulunduğu faaliyetlere katılımında negatif sonuçlu PCR testi göstermeleri zorunluluğu getirilmiştir. Bu çerçevede konferanslara girişte HES kodu üzerinden kişilerin aşılı/geçirilmiş hastalık (Covid-19 hastalığı sonrası bilimsel olarak bağışık kabul edilen süreye göre) veya azami 48 saat önce yapılmış negatif PCR testi sorgulaması yapılacaktır.

  • Kişi hastalığı geçirmemiş, aşılı değil veya negatif PCR testi yok ise etkinliğe katılmasına müsaade edilmeyecektir.
  • Katılımcılar konferans alanına gelirken aşı kartı veya en geç 48 saat öncesinde yapılmış PCR test sonucunu yayında getirmelidir.