İçerikleri kaydeden ve özetleyen yapay zeka aracı: SaveDay

Makale ve YouTube içeriklerini kaydetmenizi sağlayan SaveDay, içeriklerle ilgili özetler çıkarırken, bu kaydedilen içeriklere sorular yöneltmenizi destekliyor.
İçerikleri kaydeden ve özetleyen yapay zeka aracı: SaveDay

Kendini anlık özetleme aracı olarak tanımlayan SaveDay, telefonunuza makale ve YouTube içeriklerini kaydetmenizi sağlarken, hem içeriklerle ilgili özetler çıkarıyor hem de bu kaydedilen içeriklere sorular yöneltmenizi destekliyor. Adeta kendiniz için bir bilgi tabanı oluşturmanızı sağlayan araç, bu bilgiyi toplamanıza, düzenlemenize ve kullanmanıza imkan tanıyor. 

SaveDay, kullanıcıların üretkenliklerinin yanı sıra öğrenme ve karar verme süreçlerini geliştirecek güvenilir bir sistem oluşturmayı hedefliyor. Araç, kullanıcıların tükettiği bilginin gelecekte kullanılmak üzere saklanması ve bu bilgilere erişilmesi problemine çözüm getiriyor. 

SaveDay'in sunduğu araçlar arasında Telegram botu, tarayıcı uzantısı, web uygulaması ve mobil uygulama yer almakta. Bu sayede favori içeriğinizi her şey için her yerden hızlı bir şekilde kaydedebiliyorsunuz.

Ayrıca yapay zeka odaklı arama yeteneklerine sahip olan SaveDay, kaydettiğiniz öğeleri yalnızca basit bir sorgu ile yeniden incelemenizi sağlıyor. Araç, içerik düzenleme ve paylaşma sürecini kolaylaştıran notlar oluşturuyor. 

Notion başta olmak üzere diğer not alma uygulamaları kullanıcılar için iyi organize edilmiş depolama çözümleri sunarken, SaveDay bilgi hızlıca saklamak ve bu bilgiyi işe yarar hale getirmeye odaklanıyor. SaveDay'i kullanarak, bilgiyi kaydetmek için birden fazla sayfa veya klasör arasında gezinmek zorunda kalmıyorsunuz.

Kayıtlı içeriğinize cep telefonu, tablet veya masaüstü gibi Telegram veya Tarayıcı uzantılarına erişimi olan herhangi bir cihazdan erişmeniz mümkün. Kayıtlı bağlantılarınıza, videolarınıza ve fotoğraflarınıza erişmek için SaveDay'i açmanız yeterli. 

Telegram ve Tarayıcı uzantısındaki mevcut SaveDay özellikleri ücretsiz. Ancak SavdeDay ekibi, ilerleyen dönemde yalnızca premium kullanıcıların erişebileceği daha gelişmiş özellikler yayınlamayı planlıyor. Girişimin yol haritasını merak edenler buradan inceleyebilir. 

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.