Toplantılarınızı kişiselleştiren kamera uygulaması: Boom

Boom, kameranın açık ya da kapalı olması fark etmeksizin video konferans esnasında ekrana kişiselleştirilmiş metin, çıkartmalar ve arka planlar eklemenizi sağlıyor. 
Toplantılarınızı kişiselleştiren kamera uygulaması: Boom

MacOS kamera uygulaması Boom, toplantılarınızı ve sunumlarınızı daha eğlenceli, verimli ve etkileşime açık hale getiriyor. Uygulama, kameranın açık ya da kapalı olması fark etmeksizin video konferans esnasında ekrana kişiselleştirilmiş metin, çıkartmalar ve arka planlar eklemenizi sağlıyor. 

Boom ile görüşme esnasında ekranınıza markalı şablonlar, başlıklar ve logolar ekleyebiliyorsunuz. Görünümünüzle ilgili ön ayarlara sahip olan Boom, her bir görüşme için farklı filtre seçenekleri sunuyor. Boom, Zoom, Google Meet, Microsoft Teams ve Discord dahil olmak üzere pek çok video konferans aracıyla entegrasyon kuruyor. Ürünü kullanmak için ilgili platformlarda kamera seçeneği olarak Boom'u tercih etmeniz yeterli. 

Şu an için bilgisayarınıza bir dosya formatında indirilebildiğiniz ürün, Boom Studio, Boom Remote, Boom Mirror olmak üzere 3 farklı araç sunuyor. Boom Studio ile tüm şablonlarınızı ve ekranınızda görünen tüm tasarımları kişiselleştirebiliyorsunuz. Boom Remote ekran paylaşımını ve tepkileri yönetmek için kullanılırken, Boom Mirror sayesinde sunum esnasında nasıl göründüğünüzü kontrol edebiliyorsunuz. Aynı şekilde Boom Mirror'ın masaüstüne eklenen kısayolu ile Boom Studio'yu açabilir ya da Boom'u tamamen kapatabilirsiniz. 

14 günlük deneme sürümüne sahip olan Boom, kullanıcı başına yıllık 180 dolar kullanım ücretiyle karşımıza çıkıyor. Bu meblağ aylık olarak 15 dolara denk geliyor. 

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.