Düzenleyici kurumlar için teknolojiler sunan Thentia, 38 milyon dolar yatırım aldı

Düzenleyici kurumların lisanslama süreçlerini yönetme biçimlerini dönüştüren Thentia, Seri B turda 38 milyon dolar yatırım aldı.
Düzenleyici kurumlar için teknolojiler sunan Thentia, 38 milyon dolar yatırım aldı

Düzenleyici kurumların lisanslama süreçlerini yönetme biçimlerini dönüştüren Thentia, Seri B turda 38 milyon dolar yatırım aldı. Şirketin yatırım turu, First Ascent Ventures, Spring Mountain Capital, BDC Capital ve Espresso Capital tarafından ortaklaşa yönetildi.

Thentia, aldığı yeni yatırımı operasyonları ölçeklendirmek, hızlandırılmış büyümeyi teşvik etmek, yapay zekaya yatırım yapmak ve genişleyen global müşteri tabanının ihtiyaçlarını karşılama yeteneğini geliştirmek için kullanmayı planlıyor.

Thentia, lisanslama, soruşturmalar, kalite güvencesi, uygulama kapsamı, sürekli eğitim, kurul yönetimi, veri analizi ve daha fazlasını içeren departman işlevlerini yerine getiren bir platformla dünya çapında düzenleyiciler ve düzenleyici kurumlar için çalışıyor.

Thentia'nın uçtan uca SaaS ERP platformu Thentia Cloud, tüm temel düzenleyici işlevlerin, tek ve güvenli bir bulut tabanlı ortamda dijitalleştiriyor ve birleştiriyor. Düzenleyicileri tüm lisans sahibi faaliyetlerinin kapsamlı bir görünümüyle güçlendiren platform, yetersiz ve verimsiz süreçlerden modern, kolaylaştırılmış bir yaklaşıma geçişi kolaylaştırarak, kamuyu koruma konusundaki en önemli görevlerini yerine getirme yeteneklerini artırıyor.

Thentia, dünya çapında milyonlarca lisanslı profesyonel, işletme ve kuruluş tarafından kullanılıyor. 

Yatırımla ilgili olarak şirketin CEO'su Julian Cardarelli şunları söyledi: "Yolculuğumuzda çok önemli bir rol oynayan yatırımcılarımızın kararlı desteği için minnettarız. Birlikte sadece geleceğin düzenleyici platformunu inşa etmekle kalmadık, aynı zamanda kayda değer bir başarı elde ettik ve düzenleyicilerin hızla gelişen teknoloji ortamında bir adım önde olmalarını sağlamada öncü bir güç haline geldik."

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.