SPONSORLU

Oğuz Küçükbarak ile SmartMessage'ın tüm detaylarını konuştuk

Oğuz Küçükbarak ile gerçekleştirdiğimiz keyifli röportajda SmartMessage Marketing Platformu ve şirketin gelecek planları ile ilgili tüm detayları bulabilirsiniz.

Kurumların kitleleriyle iletişimlerini güçlendiren ve dijital kampanyalarından maksimum fayda almalarını sağlayan ürün ve çözümlere imza atan SmartMessage'ı daha önce sizlere aktarmıştık. Bu videomuzda ise SmartMessage Kurucu Ortağı ve CEO'su Oğuz Küçükbarak ile SmartMessage'ın tüm detaylarını ve gelecek planlarını konuştuk. 

2005 yılında Oğuz Küçükbarak ve Emin Altın tarafından İstanbul’da kurulan SmartMessage, ülkemizdeki girişim ekosisteminin köklü şirketleri arasında yer alıyor. SmartMessage, kurumların hedef kitleleriyle uzun soluklu ve etkili bağlar oluşturmalarını sağlayan, dijital pazarlama faaliyetlerini tüm kanallarda senkronize ve yüksek verimle yönetmelerine imkan tanıyan, omni-channel (bütünleşik kanallı) bir pazarlama platformu sunuyor.

Şirket, geçtiğimiz yıllarda bir değişikliğe giderek tüm ürünlerini tek bir yerde topladı ve SmartMessage Marketing Platformunu oluşturdu. SmartMessage kurucu ortağı ve CEO'su Oğuz Küçükbarak, hem platformun tüm detaylarını hem de neden oluşturulduğunu tüm detaylarıyla bizlerle paylaştı.

Orta Doğu pazarında çok aktif olduklarından bahseden Küçükbarak, yavaş yavaş batıya doğru ilerlediklerini de sözlerine ekledi. Oğuz Küçükbarak ile gerçekleştirdiğimiz keyifli röportajda SmartMessage Marketing Platformu ve şirketin gelecek planları ile ilgili tüm detayları bulabilirsiniz. İyi seyirler.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.