SPONSORLU

Endeavor ScaleUp Programı'nın Yeni Dönem Başvuruları Başladı

İşini büyütmek ve global pazara açılmak isteyen girişimciler, başvurularını 21 Kasım'a kadar yapabilecek
Endeavor ScaleUp Programı'nın Yeni Dönem Başvuruları Başladı

Endeavor Türkiye tarafından gerçekleştirilen Scaleup Hızlandırma Programı’nın yeni dönemi için başvurular başladı. P&G işbirliğiyle dördüncü defa gerçekleştirilen girişim hızlandırma programında, strateji ve iş geliştirme mentörlüklerinin yanı sıra Endeavor uluslararası network’üne erişim fırsatları sunuluyor.

Endeavor ScaleUp Programı, ürün ve hizmetleri pazarda talep gören ve hızla ölçeklenen, teknoloji odaklı Scale-up aşamasındaki girişimlerin ihtiyaçlarına yönelik olarak online gerçekleştirilecek. Son başvuru tarihinin 21 Kasım olduğu ScaleUp Hızlandırma Programı’nda, 5 ay boyunca atölyeler, ihtiyaca yönelik birebir mentörlükler ve Endeavor’ın global ve yerel ağına erişim imkanı sağlanacak.

Programa kendi pazarında aktif faaliyet yürütmekte olan, en az bir sene önce kurulmuş ve yıllık en az 10 milyon TL ciroya ulaşmış teknoloji ve internet odaklı tüm Türkiye'den girişimler başvurabiliyor.

Program boyunca Scale-up şirketlerin kurucu ve CEO’ları, atölye konu başlığına göre hukuk, teknoloji, ürün, markalaşma, yetenek, kültür ve yatırım konularında grup atölye çalışmalarına katılacaklar. Girişimciler, aynı zamanda genel strateji ve dikey uzmanlık konuları odaklı mentörlüklerle desteklenecek ve sadece kuruculara özel tasarlanmış “Founders Forum”larda benzer aşama girişimlerde yaşanan sorunları tartışma ve iş geliştirme fırsatları yakalayacaklar.

Girişimcilere globalleşme konusunda da rehber olan programda uluslararası pazarlara erişim, yurt dışı ortaklıkları ve satış stratejileri gibi konularda başarılı Endeavor girişimcileri ve uzmanlarla özel atölyeler düzenlenecek. Ayrıca girişimciler, Endeavor’ın ABD, Avrupa, Latin Amerika, Orta Doğu ve Uzakdoğu’daki ofisleri ve bu bölgelerde bulunan mentörlerinden pazara giriş ve sermayeye erişim konusunda içerik ve mentörlük desteği alabilecekler. Şimdiye üç program ile 62 mezun veren programa katılmak için son tarih 21 Kasım.

Detaylı bilgi ve başvuru için https://scaleup.endeavor.org.tr/ adresine göz atınız.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.