SPONSORLU

Faydasıçok Vakfı Yeni Dünya Zirvesi, 12 Kasım 2022'de İş Sanat Kültür Merkezi'nde

Zirvede; yeni dünyada liderlik, sosyal sorumluluk ve girişimcilik alanlarında Yeni Dünyanın gençlerden beklentilerinin anlatılacak.
Faydasıçok Vakfı Yeni Dünya Zirvesi, 12 Kasım 2022'de İş Sanat Kültür Merkezi'nde

12 Kasım 2022 tarihinde İş Sanat Kültür Merkezinde gerçekleşecek olan Faydasıçok Vakfı Yeni Dünya Zirvesi, sektörlerinde öncü firmaların üst düzey yöneticilerinin ve liderlerinin ağırlayacak. Zirvede; yeni dünyada liderlik, sosyal sorumluluk ve girişimcilik alanlarında Yeni Dünyanın gençlerden beklentilerinin anlatılacak.

Online olarak katılım sağlayacak katılımcılar etkinliğe Metaverse ile katılım sağlayıp etkinliğin bütün imkanlarından faydalanabilecekler.

Yeni Dünya Zirvesi, Yeni Dünyada Sosyal Sorumluluk, Yeni Dünyada Liderlik ve Yeni Dünyada Girişimcilik konu başlıklarında oturumlar olacaktır.

İş dünyasının önde gelen yöneticilerinin sektörü ve Yeni Dünya’nın gençlerden beklentilerini anlatacağı, birbirinden farklı konuşmacılar ve sürprizlerin olacağı Zirvede Pandami Grubunun sergileyeceği konser de bulunuyor.

Hakan Aran, Arda Kutsal, Yenal Gökyıldırım gibi önemli isimlerin de konuşmacı olduğu programa dair tüm detaylara buradan ulaşabilrisiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.