Webrazzi Summit 2022'nin konferans programı belli oldu

Türkiye'nin lider girişimcilik ve teknoloji konferansı Webrazzi Summit 2022, 12 Ekim günü Wyndham Grand İstanbul Levent'te gerçekleşecek. 
Webrazzi Summit 2022'nin konferans programı belli oldu

Türkiye'nin lider girişimcilik ve teknoloji konferansı Webrazzi Summit 2022'in gerçekleşmesine sayılı gün kaldı. Birbirinden önemli yerli ve yabancı konuşmacılara ve binlerce katılımcıya ev sahipliği yapacağımız konferansımıza hem offline hem de online olarak katılım sağlayabileceksiniz ama hemen belirtelim fiziki katılımda limitli yerimiz kaldı. 

Fiziki katılım için son 100 bilet

Webrazzi Summit'e bu yıl gösterdiğiniz ekstra ilgi için teşekkürler. Fiziki katılımda, sizlerin oturumları daha iyi takip etmesi için limitimiz bulunmakta. Bu yazı yazılırken son 100 biletin kaldığı bilgisini de sizlerle paylaşalım. Eğer Webrazzi Summit için henüz biletinizi almadıysanız, buradan biletinizi vakit kaybetmeden alabilirsiniz. Online katılım dahilinde biletler ise etkinlik günü dahil açık kalacak.

Geçtiğimiz haftalarda ilk ve ikinci tur konuşmacılarını açıkladığımız Webrazzi Summit 2022'nin konferans programına geçelim. Webrazzi Summit 2022'de Disrupt, Grow, Boost ve Academy salonlarının yanı sıra birçok yeni girişimle tanışma fırsatı yakalayacağımız Startup Lounge salonu da mevcut olacak.

Gelin bu salonlardaki içeriklere bir göz atalım.

Ana salonumuz Disrupt, sabah 9:00'da başlayacak. Bu salonda yatırımların geleceğinden unicorn'a giden yola, 2023'te yemek ve hızlı ticaretin seyrinden, yeni nesil yatırımcılıktan sıfırdan banka kurmaya birçok başlık saat 17:00'ye kadar bu salonumuzda gündemde olacak. 

Grow salonu ise saat 11:00'de başlayacak. Grow salonunda Web3 ve NFT'lerin geleceği, gizlilik regülasyonlarının uygulama mağazalarına olan etkisi, değişen tüketici davranışları ile e-ticaretin hızlı tüketim içinde bugünü ve geleceği, Türkiye dijital ekosistemi, otomotivde dijital dönüşüm gibi konular birbirinden değerli konuklarıyla katılımcılarla paylaşılacak.

Boost salonu da tıpkı Grow gibi saat 11:00'de açılacak. Boost salonunda, global fintech yatırımlarından dijital çağda müşteri ilişkilerine, teknoloji yatırımında 2023 beklentilerinden bir exit'in anatomisine birçok konuyu değerli konuşmacılarımızla gündemimizde tutacağız. 

Academy salonumuz da 11:00'de açılış yapacak. Workshop'ların ağırlıkta olacağı Academy'de gündem "test and learn" metodu ile büyüme odaklı pazarlama, NFT, 2023 için SEO önerileri olacak. 

Webrazzi Summit 2022'nin konuşmacılarına buradan; konferans programına ise buradan göz atabilirsiniz. 

12 Ekim'de görüşmek üzere!

SPONSORLAR

Elmas Sponsorlar

 

Platin Sponsorlar

  

  

  

Altın Sponsorlar

 

 

 

Gümüş Sponsorlar

 

 

 

 

 

 

Startup Lounge İş Ortağı

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.