Segmentify, Esor Investments'tan 1 milyon dolar yatırım aldı

Gerçekleşen 1 milyon dolarlık yeni yatırım ile birlikte Esor Investments'ın Segmentify'a bugüne kadar yaptığı yatırım da 4,5 milyon dolara ulaşmış oldu.
Segmentify, Esor Investments'tan 1 milyon dolar yatırım aldı

2015 yılında Webrazzi Arena’da sahne alan girişimler arasında bulunan Segmentify'ın, Şevki Kuyulu ve Dr. Rainer Zimmerman tarafından 2016 yılında Almanya'da kurulan girişim sermayesi fonu Esor Investments'tan 3,5 milyon dolar yatırım aldığını geçtiğimiz yıllarda sizlere aktarmıştık

Bugün edindiğimiz bilgilere göre Segmentify, Esor Investments'tan yeni bir yatırım daha aldı. Segmentify tarafından aktarılan bilgilere göre girişim, Esor Investments'tan 1 milyon dolar yatırım aldı. Gerçekleşen 1 milyon dolarlık yeni yatırım ile birlikte Esor Investments'ın Segmentify'a bugüne kadar yaptığı yatırım da 4,5 milyon dolara ulaşmış oldu.

2015 yılında Ergin Eroğlu ve Murat Soysal tarafından kurulan Segmentify, online perakendecilerin kişiselleştirme çözümleri ile birlikte dönüşüm oranlarını optimize etmelerine yardımcı oluyor. Segmentify tarafından bizimle paylaşılan bilgilere göre şirket, şu an için 40 ülkede 300'den fazla markaya hizmet veriyor. 

Segmentify'ın müşterileri arasında Puma, Samsung, Intersport, Celtic F.C., Colombia, Migros, CarrefourSA ve Beymen gibi oldukça önemli markaların yer aldığını da ayrıca ekleyelim. Segmentify tarafından aktarılan bilgilere göre alınan 1 milyon dolarlık yeni yatırım, girişimin Avrupa’da devam eden büyüme stratejisini APAC, MENA, LATAM ve ABD gibi pazarlara da taşıması için kullanılacak.

Gerçekleşen yatırım ile ilgili açıklamalarda bulunan Esor Investments Kurucu Ortağı Şevki Kuyulu, yapay zeka algoritmaları ile e-ticaret şirketlerinin her müşterisinin profiline ve ihtiyacına yönelik özel ürün önerileri sunması açısından onlar için çok değerli bir yatırım olduğunu dile getirdi.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.