New HR Summit 2022 için online networking alanı şu anda aktif!

Yarın gerçekleşecek New HR Summit 2022'ye katılım gösterecek olan takipçilerimiz, online networking alanı ile iş ağlarını oluşturmaya şimdiden başlayabilirler.
New HR Summit 2022 için online networking alanı şu anda aktif!

2019 yılında, Crenvo İK ve Webrazzi iş birliği ile düzenlemeye başladığımız New HR Summit, bu sene 21 Eylül tarihinde, yani yarın, Wyndham Grand İstanbul Levent'te katılımcılarla buluşacak. Crenvo İK, New HR Summit'te değişen ve radikalleşen insan kaynaklarının lokal ve küresel çaptaki profesyonellerine, deneyimlerini paylaşmaları adına eşsiz bir sahne sunarken; katılımcılar için de çok değerli bir networking imkânı sağlayacak.

Online networking alanı an itibarıyla açıldı!

Katılımcılar için çok değerli bir networking imkanı sağlayacak New HR Summit'te yarın iş ağınızı oluşturmak için güzel fırsatlar yakalayacağınızdan eminiz, ancak öncesinde güzel bir haberimiz var. Webrazzi olarak oluşturduğumuz online networking sistemi ile yarını beklemeden, şu anda online bir şekilde networking yapmaya başlayabilirsiniz! Bunun için yapılması gereken tek şey, New HR Summit 2022 sayfasında etkinliğe giriş yapmak ve sağ kısımdaki online networking butonunu aktifleştirmek.

Yarın gerçekleşecek konferansımızın birbirinden değerli konuşmacılarına ve dopdolu programına buradan göz atabilirsiniz. Katılmayı düşünüyor ve henüz bilet almadıysanız buradan biletinizi alabilirsiniz.

Yarın görüşmek üzere!

SPONSORLAR

Elmas Sponsor

Platin Sponsor

Altın Sponsorlar

 

 

Gümüş Sponsorlar

 

 

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.