Apple'ın "Far Out" etkinliği [Canlı bloglama]

Türkiye İş Bankası‘nın katkılarıyla takip edeceğimiz etkinlik ile ilgili tüm detayları her zaman olduğu gibi canlı bloglama formatında sizlere aktaracağız.
Apple'ın

Apple'ın iPhone 14 ailesini tanıtacağı "Far Out" adlı etkinliğin 7 Eylül'de gerçekleşeceğini geçtiğimiz haftalarda sizlere aktarmıştık. "Far Out" ismini taşıyan etkinlik, Türkiye saati ile 20:00'de başlayacak. Türkiye İş Bankası‘nın katkılarıyla takip edeceğimiz etkinlik ile ilgili tüm detayları her zaman olduğu gibi canlı bloglama formatında sizlere aktaracağız.

iPhone 14 ailesinin iPhone 14, iPhone 14 Max, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max olmak üzere 4 modelden oluşması bekleniyor. Yeni iPhone modellerinin her zaman açık ekran, A16 işlemcisi, yeni bir çentik tasarımı ve 48 megapiksellik yeni bir kamera gibi özelliklerle karşımıza çıkabilir.

Etkinlik ile karşımıza çıkması beklenen diğer Apple ürünleri ise yeni Apple Watch modelleri ve ikinci nesil AirPods Pro olarak ön plana çıkıyor. Her Apple etkinliğinde olduğu gibi bu etkinlikte de gelişmeleri yakından takip ederek sizlere anlık olarak aktaracağız.

Far Out etkinliği ilgili yaptığımız ve yapacağımız tüm haberlere buradan ulaşabilirsiniz. Saat 20:00'de görüşmek üzere!

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.