Spotify'ın yenilenen ana sayfasında Müzik ve Podcast sekmelere ayrılıyor

Yeni ana sayfa, kullanıcılara yeni içerik önerilerinde bulunurken, Müzik ve Podcast sekmelerini ayırıyor. 
Spotify'ın yenilenen ana sayfasında Müzik ve Podcast sekmelere ayrılıyor

Spotify, paylaştığı yyeni bir gönderi ile uygulamanın ana sayfasını bu hafta yenileyeceğini duyurdu. Yeni ana sayfa, kullanıcılara yeni içerik önerilerinde bulunurken, Müzik ve Podcast sekmelerini ayırıyor. 

İlk olarak Android kullanıcılarının ilgisine sunulacak olan yeni ana sayfa yakın zamanda iOS kullanıcılarına da açıklacak. Şirket, anasayfadaki bu güncellemenin öneriler aracılığıyla daha kişiselleştirilebilir bir kullanıcı deneyimi sunacağını dile getiriyor. 

Müzik sekmesinde kullanıcılar, kendi müzik zevklerini temel alan öneriler sayesinde yeni keşiflerde bulunabilecek. Ayrıca bu sekmede albüm ve çalma listesi önerileri de yer alacak. Her bir öneri, beğeni ve paylaşım butonlarına da sahip olacak. Böylece ana sayfa üzerindeki etkileşimler artacak. 

Podcast ve programlar sekmesinde ise kullanıcılar favori programlarının yeni bölümlerine kolayca erişebilecek. Tıpkı müzik sekmesinde olduğu gibi Podcast ve programlar sekmesinde de kişiselleştirilmiş podcast önerileri yer alacak. Kullanıcıalr, ana sayfa üzerinden Podcast açıklamalarını okuyabilecek, bölümleri Bölümlerin kısmına kaydedebilecek veya ana sayfayı terk etmelerine gerek kalmadan Podcasti dinleyebilecek. 

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.