Valve’ın oyuncular ile merakla beklenen oyun demolarını bir araya getirdiği hafta: Steam Next Fest

Sunduğu ücretsiz oyun demoları ile birlikte kullanıcılarının oyunları deneyip seçmelerini sağlayan Steam Next Fest başladı. Steam Next Fest, 20 Haziran tarihine kadar devam edecek.
Valve’ın oyuncular ile merakla beklenen oyun demolarını bir araya getirdiği hafta: Steam Next Fest

Oyun oynamak, artan dolar ve euro kurlara nedeniyle ülkemizde bir lüks haline geldi. Hem PC hem de konsol oyunu fiyatlarında geçtiğimiz yıllara oranla ciddi bir artış olduğunu görüyoruz. Oyun fiyatlarının bu kadar yüksek olması hangi oyunların satın alınacağına karar verilmesini daha da önemli bir hale getirdi.

Sunduğu ücretsiz oyun demoları ile birlikte kullanıcılarının oyunları deneyip seçmelerini sağlayan Steam Next Fest başladı. Oyuncular ile merakla beklenen oyun demolarını bir araya getirecek olan Steam Next Fest, 1 hafta boyunca sürecek ve 20 Haziran tarihine noktalanacak.

Valve tarafından aktarılan bilgilere göre oyuncular, Steam Next Fest çerçevesinde 1 hafta boyunca yüzlerce ücretsiz oyun demosunu deneyebilecek. Steam Next Fest içinde canlı yayınların gerçekleşeceğini de ekleyelim. Gerçekleşecek olan canlı yayınlarda oyunlar ile ilgili tüm detaylar geliştiriciler ile birlikte konuşulacak.

Web sitesine girdiğimizde hem oyunlar için kategorileri hem de canlı yayın takvimini görüyoruz. Steam Next Fest'te aksiyon, macera, strateji, simülasyon, RYO, bulmaca, platform, spor ve yarış, kontrolcü ve VR olmak üzere toplamda 10 kategoride oyun demoları yer alıyor.

Steam Next Fest çerçevesinde takip ettiğiniz canlı yayınlarda karşınıza çıkan oyunları istek listenize ekleyebilir veya direkt olarak demolarını indirebilirsiniz. Dilerseniz Steam Next Fest'in canlı yayın programına buradan ulaşabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.