Bedensel ve ruhsal sağlık uygulaması iyi yaşa., 755 bin dolar yatırım aldı

Kullanıcılarına her seviyede yüzlerce fitness, yoga, meditasyon, farkındalık, uyku, beslenme, sıfır atık atölyeleri gibi alanlarda orijinal yaşam içerikleri sunan iyi yaşa., yatırım turunu tamamladığını duyurdu.
Bedensel ve ruhsal sağlık uygulaması iyi yaşa., 755 bin dolar yatırım aldı

Ruhsal sağlık, meditasyon ve yoga gibi alanlarda hizmet veren girişimlerin özellikle pandemi ile birlikte hızla popülerleştiğini geçtiğimiz dönemlerde pek çok kez sizlere aktarmıştık. Bu girişimlerden biri olarak karşımıza çıkan iyi yaşa., yatırım turunu tamamladığını duyurdu.

iyi yaşa., tarafından aktarılan bilgilere göre girişim, 755 bin dolar yatırım aldı. Edindiğimiz bilgilere göre yatırım turunun bir bölümü Startup Borsa üzerinden gerçekleşirken; söz konusu tura Angel Effect, hiVC, Loodos Teknoloji A.Ş., Partner Tasarım ve Ticaret A.Ş gibi kurumsal yatırımcıların yanı sıra melek yatırımcılardan Ali Caner Türkmen, Cem Ortabaş, Civan Sözkesen, Çağrı Emre Korkmaz, Fırat İşbecer ve Nevzat Aydın da katıldı.

Alınan 755 bin dolarlık yatırım, girişimin ekibini ve uygulamasını büyütmesinin yanı sıra yurt dışı planları için yapılacak olan araştırma ve testlerde de kullanılacak.

Elif Boyner, Ceyla Yurtseven ve Kıvanç Ünal tarafından kurulan iyi yaşa., kullanıcılarına her seviyede yüzlerce fitness, yoga, meditasyon, farkındalık, uyku, beslenme, sıfır atık atölyeleri gibi alanlarda kişiye özel olarak derlenmiş orijinal yaşam içerikleri sunuyor.

İyi yaşam denince akla gelen ilk platform olma ve global pazarlara açılmayı hedefledikleri yolculuklarında alanlarında başarılı birçok ismin onlara inanmış olmasından dolayı heyecan duyduklarını belirten iyi yaşa. kurucu ortağı Elif Boyner,  aldıkları yatırımla uygulamayı ve ekibi büyütürken, platformdaki fonksiyonları geliştirerek tamamen kişiselleştirilmiş bir platforma dönüştürmeyi hedeflediklerini de aktardı.

iyi yaşa.’nın yolculuğuna destek olmaktan dolayı çok mutlu olduklarını paylaşan hiVC CEO’su Bora Şahinoğlu, girişimcilerle el ele kazanan iş modelleri oluşturmayı, girişimleri yatırım sürecine hazırlamayı ve yatırım sonrası gelişim süreçlerinde de aktif bir şekilde desteklemeyi sürdüreceklerini de dile getirdi.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.