Dijital fitness uygulaması ULive | Uygulama inceleme

Mobil uygulama inceleme serimizin yeni konuğu dijital bir spor uygulaması olarak hizmet veren ULive.

Günlük yaşantımızın en önemli parçalarından biri haline gelen mobil uygulamaları incelemeye  kaldığımız yerden devam ediyoruz. Mobil uygulama inceleme serimizin yeni konuğu ise dijital bir spor uygulaması olarak hizmet veren ULive.

Indoor Cycle odaklı grup dersi stüdyosu olarak kurulan Urban Riders’ın dijital fitness uygulaması olan ULive, özellikle pandemi döneminde popülerlik kazandı. Kullanıcılarının evlerinden spor yapmalarına olanak sağlayan ULive, içinde programlar, antrenmanlar ve canlı yayınlar barındırıyor.

ULive'ın içerik sunduğu kategoriler arasında ise cycle, bUUt, yoga, pilates, abs, stretch, strength, cardio bUUt ve mobility yer alıyor. Kullanıcıları arasında bir etkileşim yaratabilmek adına topluluk sekmesine de sunan ULive, kullanıcıların birbirlerini takip edebilmelerine de olanak sağlıyor.

Oldukça hızlı bir şekilde büyüyen ULive'ın geçtiğimiz yılın Ağustos ayında TechOne VC ve twozero Ventures liderliğinde, İzzet Zakuto ve Ozan Çağlar İnaç’ın da dahil olduğu yatırım turunda 3,8 milyon dolar değerleme üzerinden 350 bin dolar yatırım aldığını da hatırlatalım.

Ücretsiz içeriklere sahip olsa da ULive uygulamasında yer alan içeriklerin oldukça büyük bir kısmına ücret ödenerek ulaşılabiliyor. Hem iOS hem de Android platformlarında mevcut durumda olan ULive'ın yıllık ücreti ise 159 TL. Dilerseniz ULive uygulamasına Android için buradan, iOS için ise buradan ulaşabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.