Navlungo, son nokta teslimat hizmeti sunan Carrtell'e ortak oldu

Yurt dışına ürün göndermek isteyen firmalara anında lojistik teklifleri üretip satın alma süreçlerini dijjital ortamda sunan Navlungo, son nokta teslimat hizmeti sunan Carrtell’e de ortak oldu.
Navlungo, son nokta teslimat hizmeti sunan Carrtell'e ortak oldu

Yurt dışına ürün göndermek isteyen firmalara anında lojistik teklifleri üretip satın alma süreçlerini dijjital ortamda sunan Navlungo, son nokta teslimat hizmeti sunan Carrtell’e de ortak oldu. E-ticaret işletmelerinin teslimat süreçlerini teknoloji ile kolaylaştıracak çözümler geliştiren Carrtell, değerlemesini 2 milyon dolara çıkardı. E-ticaret ile uğraşan işletmelerin lojistik partneri olma vizyonuyla hedeflerini ve kapsamını her geçen gün geliştiren Navlungo ise Cartell ile birlikte lojistik hizmetlerini daha da hızlandırmış oldu.

Navlungo Kurucu Ortağı İsa Korkmaz, yeni yatırım ve ortaklık görüşmelerimize hız verdiklerini; bu yılın başında fullfilment ve depolama hizmet çözümlerimizi genişletmek amacıyla Parkpalet’i satın aldıklarını hatırlattı. Korkmaz, şimdi de lojistik sektöründe son nokta teslimat hizmeti sunan Carrtell’e ortak olduklarını duyurmaktan mutlu olduğunu söyledi.

Navlungo, dünya genelinde 130’dan fazla lojistik firmasından teklif alma ve karşılaştırma hizmeti ile birlikte halihazırda anlaşmalı olduğu kargo firmalarıyla e-ticaret yapanlara kapıdan kapıya 360 derece hizmet sunuyor. Carrtell ile yapılan bu ortaklık ile birlikte Navlungo'nun kapıdan kapıya hizmetinin kapsamı ve hızını artacak. Navlungo, Carrtell bünyesinde bulunan saha ekibi ve araç filosu ile kişiye özel gönderi çözümleri geliştirerek şehirler arası ticaret gerçekleştirir gibi uluslararası taşımacılık hizmetleri gerçekleştirecek.

Carrtell CEO’su Batuhan Tosunoğlu ise Carrtell yazılımı ile e-ticaret altyapılarına kolay, hızlı ve ek yazılım gideri olmadan entegre olduklarını belirtti. Tosunoğlu, bisiklet, motokurye, minivan ve panelvan gibi farklı araçları işletmelerin hizmetine sunduklarını; İstanbul’da 700’den fazla mahalle ve Kocaeli’nin 5 ilçesinde işletmelerin ürünleri ortalama 4 saatte gönderebildiklerini söyledi. Carrtell olarak, Navlungo müşterilerinin kapısından tam dakikasında ürün teslim alarak tüm dünyaya kargo yolculuğunu başlatacaklarını sözlerine ekledi.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.