SPONSORLU

DoktorTakvimi.Com ,“Harika İşyerleri” Arasına Girmeyi Başardı

Türkiye’nin en büyük online sağlık platformu DoktorTakvimi.com, çalışanlarının oylarıyla insan kaynakları alanında dünyanın en prestijli organizasyonlarından biri olan Great Place to Work Enstitüsü tarafından verilen “Great Place To Work” sertifikası almaya hak kazandı.
DoktorTakvimi.Com ,“Harika İşyerleri” Arasına Girmeyi Başardı
DoktorTakvimi Türkiye Ülke Müdürü
Hakan Türkoğlu

DoktorTakvimi Türkiye Ülke Müdürü Hakan Türkoğlu şirketinin misyonunu şu sözlerle özetliyor: "Misyonumuz sağlık deneyimini daha insan odaklı hale getirmek. Öncelikle çalışma deneyimini insan odaklı yapmazsak bu misyona hiçbir zaman ulaşamayacağımızı biliyoruz. Bu sebeple özveriyle çalışan ekibimiz için bizler de elimizden gelenin fazlasını yapmaya gayret ediyoruz."

Dünya çapında sağlık sektöründe doktor ve hastalara hizmet veren dijital asistanlık platformu Docplanner’ın Türkiye iştiraki olan DoktorTakvimi.com, yapılan işte hızlı, ekip çalışmasını en önde tutan, sade, esnek, özgürlükçü gelişim odaklı yaklaşımı ile çalışanları tarafından oylandığı anketler sonucunda “Great Place To Work” sertifikası almaya hak kazandı. 60’tan fazla ülkede iş yeri kültürü ve çalışan memnuniyeti konusunda hizmet veren Great Place to Work Enstitüsü’nün yürüttüğü program kapsamında sertifika almaya hak kazanan DoktorTakvimi.com, aldığı yüksek puanlarla çalışan mutluluğuna verdiği önemi bir kez daha gösterdi.

Son yıllarda ekibini devamlı büyüten ve işe alımlarına devam eden DoktorTakvimi.com’un en önem verdiği konuların başında çalışan mutluluğu geliyor. Çalışanlarına doğum günü izni, esnek çalışma saatleri ile evden çalışma gibi yan haklar sağlayan; kişisel ve mesleki gelişim eğitimlerle çalışanlarının yeteneklerini destekleyen DoktorTakvimi.com, çalışan deneyimini her şeyin önünde tutuyor. Çalışanlarının, fikirlerini özgürce ifade ettikleri, karar verici rol oynadıkları ve çalışırken güven duydukları ve motive oldukları bir ortam oluşturmak adına kendini sürekli geliştiren DoktorTakvimi.com, çalışanlarına mutlu bir çalışma ortamınının sürdürülebilir olması garantisini veriyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.