FemTech Ekosisteminde Son Dönem Yatırımlar ve Girişimler [Rapor]

Son 2 senedir önceki yıllara göre yüksek büyüme gösteren FemTech girişimlerinde son dönemdeki yatırımlar ve alt kategorilerdeki değişiklikler ile son dönem tahminlerimizi içeren raporu keyifle okumanınızı dileriz.

Dünya nüfusunun yarısını oluşturan kadınların sağlık ve wellness alanındaki sorunlarına çözüm bulmak için geliştirilen tüm yazılım, ürün ve servisler olarak adlandırılan "FemTech", sağlık sektöründe önümüzdeki senelerde en çok büyümesi beklenen alt kategorilerden. 

Şu anda aktif olan FemTech girişimlerinin çoğu gebelik, çocuk bakımı ve regl takibi üzerine olsa da kadınların yaşadığı kronik hastalıklar, belirli dönemler ve hormonal ilaçlar gibi birçok alan henüz çok keşfedilmemiş olduğu için büyük bir potansiyelden söz etmekteyiz. Bununla birlikte eşitlik konusunun hem iş hem de özel alanda daha çok konuşulduğu son dönemde kadınların tercihleri de değiştiği için farklı yaş gruplarında farklı medikal beklentilere cevap arama ihtiyacı da daha çok görülmekte. 

FemTech Ekosistem Raporu Şubat 2022
FemTech Ekosistem Raporu Şubat 2022
Dilerseniz Webrazzi Insights üyesi olmadan 1.500 ₺ + KDV karşılığında raporu satın alabilirsiniz.
Satın Al ₺1.500 + KDV
veya
Webrazzi Insights üyesi olarak tüm raporlara erişin
Webrazzi Insights Icon
Bu yazıyı Webrazzi Insights için özel olarak hazırladık.
Webrazzi Insights üyeliğiniz varsa giriş yaparak yazının tamamına ulaşabilirsiniz. Henüz Insights erişiminiz yoksa hemen harekete geçebilirsiniz.
Giriş yap
veya
Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.