Aktif gürültü önleme özellikli Vivo TWS 2 ANC incelemesi

Vivo'nun tamamen kablosuz kulaklığı olarak karşımıza çıkan Vivo TWS 2 ANC modeli inceliyoruz.

Son dönemlerin en popüler teknolojik ürünleri arasında yer alan tamamen kablosuz kulaklıkları pek çok kez sizlere aktarmıştık. Bu videomuzda ise sizlerle birlikte Vivo'nun tamamen kablosuz kulaklığı olarak karşımıza çıkan Vivo TWS 2 ANC modeli inceliyoruz.

 Vivo TWS 2 ANC teknik özellikleri

Sunduğu pil ömrü ve başarılı aktif gürültü önleme deneyimi ile ön plana çıkan Vivo TWS 2 ANC, Ay Işığı Beyazı ve Yıldız Mavisi olmak üzere 2 renk renk seçeneği ile geliyor. Vivo TWS 2 ANC içinde yer alan her bir kulak 4,7 gram ağırlığında. Kulaklığın kutusu ile birlikte toplam ağırlık ise 41,9 gram

Type-C bağlantısı üzerinden şarj olan Vivo TWS 2 ANC, IP54 sertifikası sayesinde su sıçramalarına karşı dayanıklı konumda. Aynı anda iki cihaza da bağlanabilen Vivo TWS 2 ANC, basınçla kontrol özelliğine de sahip. Kulaklıkların belirli bölgelerine basınç uygulayarak şarkıyı başlatma/durdurma, ses açma/kısma ve çağrıları kabul etme gibi işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz.

12,2 mm'lik sürücüler ile gelen Vivo TWS 2 ANC, 3 mikrofona sahip. Akıllı ve dinamik gürültü önleme özelliğine sahip olan Vivo TWS 2 ANC'nin 40 dB'e kadar gürültü önleme sunduğunu da ekleyelim. Vivo TWS 2 ANC modelinde DEEP-HD ses teknolojisi de bulunuyor.

 Vivo TWS 2 ANC fiyatı

Fakat bu özellik sadece özel olarak optimize edilmiş Vivo modelleri ile birlikte kullanılabiliyor. Vivo TWS 2 ANC modelinin bağlantı teknolojisi olarak bluetooth 5.2'iyi kullandığını da belirtelim. Vivo TWS 2 ANC'nin kulaklıklarında 43, kutusunda ise 485 mAh büyüklüğünde piller bulunuyor.

Tek şarjda 7 saate kadar müzik dinleme süresi sunan Vivo TWS 2 ANC, kutusuyla birlikte ise 29 saate kadar süren bir müzik dinleme deneyimi sunuyor. Son olarak kulaklığın fiyatına gelecek olursak Vivo TWS 2 ANC modeli ülkemizde 1500 TL fiyat etiketi ile satılıyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.