Pitch Deck Templates: Girişimler için yatırım odaklı ücretsiz sunum şablonları

WeLoveNoCode tarafından üretilen Pitch Deck Templates, kullanımı kolay 60 Figma şablonu sunuyor.
Pitch Deck Templates: Girişimler için yatırım odaklı ücretsiz sunum şablonları

WeLoveNoCode tarafından üretilen Pitch Deck Templates, kullanımı kolay 60 Figma şablonu sunuyor. 1 milyon dolar yatırım almış bir ekibin ürettiği sunum şablonları, yatırımcılara başarılı sunumlar hazırlamanızı kolaylaştırıyor. 

Sunum sayfalarında Problem, Çözüm, İş Modeli, Pazar Büyüklüğü, İlgi, Rekabet, Ekip, Yatırım Turu ve İletişim başlıklarına odaklanılıyor. Her bir sunum sayfasının 5 farklı alternatifi bulunuyor. 

Tasarım elementleri ve içerik şemaları önceden hazırlanmış olan bu seri, bitmek bilmeyen yatırımcı sunumlarının hızlıca tamamlanmasını sağlayabilir. 

Figma şablonlarına ulaşmak için WeLoveNoCode'un sitesinde yer alan soruları yanıtlamanız ve iletişim bilgilerinizi vermeniz yeterli. Bu adımın ardından şirket, söz konusu şablonları size e-posta ile gönderiyor. Bu arada soruları tamamlamanızın akabinde şirketin no-code araçlara dair bir ücretsiz danışmanlık görüşmesi fırsatı sunduğunu da belirtelim. 

Bu noktada WeLoveNoCode'un ürettiği şablonları ve Product Hunt lansmanını bir pazarlama unsuru olarak konumlandırdığını söylemek mümkün. WeLoveNoCode'un ücretsiz şablon dağıtıma adımı ile günümüzde pek çok girişimin tercih ettiği gibi hedef kitlesinde yer alanların iletişim bilgilerine eriştiğini söyleyebiliriz. Bu noktada tercih edilen Product Hunt lansmanı ise ekibin daha fazla insana ulaşmasına destek oluyor. 

Bilmeyenler için WeLoveNoCode'dan da bahsetmekte fayda var. İngiltere merkezli WeLoveNoCode; No-code (kodsuz) geliştiriciler özelinde bir işe alım platformu. 15 binden fazla kodsuz geliştiricisine ev sahipliği yapan şirket, 241 nocode aracını ve platfromu destekliyor.WeLoveNoCode aracılığıyla 170 bin saat çalışan profesyoneller, 2874 müşteriye hizmet verdi. 

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.