Dijital ürün kütüphanesi BIMMade, 8 milyon TL değerleme üzerinden yatırım aldı

Aktif faaliyetlerine 2021 yılında başlayan BIMMade, Keiretsu Forum Türkiye melek yatırımcıları tarafından 8 milyon TL değerleme üzerinden yatırım aldı.
Dijital ürün kütüphanesi BIMMade, 8 milyon TL değerleme üzerinden yatırım aldı

Yapı Endüstrisi için üretilmiş ürünlerin, akıllı ve yüksek kalitede BIM akıllı nesne modelini oluşturmak amacıyla üç boyutlu modelleme hizmeti ve dönüşümü sağlayarak, üreticilerin dijital stratejisini belirleyen BIMMade, Keiretsu Forum Türkiye melek yatırımcıları tarafından 8 milyon TL değerleme üzerinden yatırım aldı.

Hedef: İkinci yılın sonunda yurt dışına açılmak

Aktif faaliyetlerine 2021 yılında başladıklarını belirten BIMMade Kurucusu ve Genel Müdürü Serdar Birden, Keiretsu Forum Türkiye melek yatırımcıları tarafından 8 milyon TL değerleme üzerinden aldıkları yatırımla, hedeflerinin yerel olarak sektörü domine edip ikinci yılın sonunda yurt dışına açılmak olduğunu açıkladı.

BIMMade, endüstrisinin profesyonellerine üretken olmalarını sağlamak için dijital ürün bilgileri ve tasarım alternatifi sağlarken, üreticilere ise sektör ihtiyaçlarını anlama ve analiz etme fırsatı veriyor. BIM akıllı nesnelerini bulut platformda barındırıyor ve mimarların, mühendislerin projelerinde kullanabilmeleri ücretsiz ve sınırsız erişime açıyor. Girişim, endüstri profesyonellerine üretken olmalarını sağlamak için dijital ürün bilgileri ve tasarım alternatifi sağlarken, üreticilere ise sektör ihtiyaçlarını anlama ve analiz etme fırsatı sağlıyor. Üreticilerin, proje aşamasında tercih edilmelerini sağlıyor.

BIMMADE, özel kontrol paneli ile indirme verisi ve pazar analizi imkanı sunuyor. Çözümleri arasında, BIM Kütüphanesi Oluşturma Çözümleri, BIM ile Entegre Proje Tasarım Ve Modelleme Çözümleri, Dijital Proje Yönetim Çözümleri, Nokta Buluttan Cad/Bım Dönüşümü ve Yazılım Entegrasyonu bulunuyor. Gelirini ise üretici firmaların dijital dönüşümünün yapılması ve bulut platform yıllık lisans ücretlendirmesi ile elde ediyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.