SPONSORLU

Dünya teknoloji devi TCL, 2022’ye yeni ürünleriyle hazır

Dünyanın en büyük tüketici elektroniği şirketlerinden biri olan TCL, akıllı telefon, tablet, kulaklık, akıllı saat ve modem gibi farklı ürün gruplarında üst düzey teknoloji ürünlerini uygun fiyatlarla tüketicilerle buluşturuyor.
Dünya teknoloji devi TCL, 2022’ye yeni ürünleriyle hazır

TCL, IDC Türkiye'nin verilerine göre 2021 yılının üçüncü çeyreğinde mobil telefon pazarındaki payını kısa sürede yüzde 5'e çıkararak üst sıralarda yer aldı.

2021 yılında Türkiye’de akıllı telefon üretimine başlayan TCL, ‘Made in Türkiye’ etiketine sahip uygun fiyatlı akıllı telefonlarını tüketicilerin beğenisine sunuyor. TCL 20SE akıllı telefonla başlayan yerli üretim süreci bugün TCL 20E ve TCL L7 ile birlikte devam ediyor.

Ürün ve çözümlerini 160’tan fazla ülkedeki tüketicilere ulaştıran TCL, 2022’de yüksek teknolojiye sahip geniş ürün ekosistemini erişilebilir fiyat etiketiyle sunmaya ve yeni ürünlerini Türkiye’deki kullanıcılarıyla buluşturmaya hız kesmeden devam edecek. Yüksek teknolojiye sahip akıllı telefonlar, gerek çocukların gerek öğrencilerin gerekse profesyonellerin rahatlıkla kullanabileceği tabletler, akıllı saatler ve kablosuz kulaklıklar başta olmak üzere TCL’in kapsamlı ürün yelpazesi, 2022’de kullanıcılarla buluşmayı sürdürecek. 

TCL’in Türkiye’ye verdiği önem ve ülkemizde gerçekleştirdiği faaliyetler ile ilgili değerlendirmelerde bulunan TCL Communication Türkiye Ülke Müdürü Serhan Tunca, “Türkiye, TCL için dünyadaki en önemli pazarlardan biri. Bu yüzden ülkemizde yerli üretime başlama kararını çok hızlı bir şekilde aldık. Ülkemizin sahip olduğu stratejik konumu ve dinamik nüfusu bu kararda önemli rol oynuyor. TCL markası olarak ana stratejimiz her zaman üstün kullanıcı deneyimine sahip ürünlerimizi erişilebilir fiyatlarla kullanıcılarımıza ulaştırmak oldu. Kullanıcılarımızın ürünlerimize olan ilgisi de doğru yolda olduğumuzun önemli bir göstergesi. Bugün Türkiye'deki operatörlerle, perakendecilerle ve distribütör iş ortaklarıyla kapsamlı ve verimli bir stratejik iş birliği ağı oluşturduk. 2022 yılında da genişleyen ürün ekosistemimizi kullanıcılarımıza sunmaya devam edeceğiz.

TCL dünyasını keşfetmek ve ürünlerine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.