SPONSORLU

İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödül Programı’nda Geri Sayım Başladı

Kale Grubu’nun sosyal girişimcileri teşvik etmeyi amaçladığı İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödül Programı kapsamında kazananlar 2 Aralık tahinde ödüllerine kavuşacak
İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödül Programı’nda Geri Sayım Başladı

Kale Grubu, kurucusu İbrahim Bodur’dan miras kalan değerlerden de ilham alarak; insanı ve sosyal faydayı merkeze koyan sosyal girişimcilerin yanında yer almaya devam ediyor. Son beş yıldır sürdürülebilir sosyal etki yaratacak bir ekosistemi desteklemek amacıyla İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödül Programı gerçekleştiriliyor.

Yaşadığı topluma ve çevreye karşı kendini sorumlu hisseden ve bu uğurda dünyaya iyi bakmak için harekete geçme cesaretini gösteren sosyal girişimcilere destek olmayı amaçladığı İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödül Programı bu yıl ‘Değer kat hayata, iyi bak dünyana’ mottosuyla gerçekleşecek.  Programın final etkinliği olan ödül töreni ise 2 Aralık 2021 Perşembe akşamı düzenlenecek.

2 Aralık 2021 Perşembe günü saat 19:00’da başlayacak İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödül Törenini Kale Grubu YouTube kanalından izleyebilirsiniz.

4 kategoride toplam 317 başvurunun değerlendirildiği sürecin sonunda; Erken Aşama, İleri Aşama, İş Birliği kategorilerinde ödüller sahiplerini bulacak. Bu yıl ilk kez 18-25 yaş arası değişim öncüsü gençleri de ödüllendirmek amacıyla Seçici Kurul Özel Ödülü ise Gençlik kategorisinde verilecek.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.