NBA Top Shot NFTleri fiziksel olarak sergilenebilecek

NBA, Infinite Objects iş birliği ile bu başarılı projeyi bir adım ileri taşıyarak, NFT serilerinin fiziksel dünyada yer etmesini sağlayacak. 
NBA Top Shot NFTleri fiziksel olarak sergilenebilecek

NBA Top Shot NFT projesi, şimdiye kadar hem pazarlama hem de NFT kullanımı adına pek çok konuda örnek gösterildi. Ancak NBA, Infinite Objects iş birliği ile bu başarılı projeyi bir adım ileri taşıyarak, NFT serilerinin fiziksel dünyada yer etmesini sağlayacak. 

Bundan böyle NBA Top Shot eserlerine sahip olan kişiler, efsaneleşmiş anların videolarını Infinite Objects video çerçevelerinde sergileyebilecek. 

Top Shots, Infinite Objects ekranlarına nasıl yerleştirilecek? 

Top Shot sahipleri, Dapper hesaplarını Infinite Objects portalına bağlayarak sahip oldukları tüm Tpo Shot serilerini görebilecek. Söz konusu alandan, seçtikleri kliplerin Video çıktısını sipariş edebilecekler.

Sadece NBA Top Shot anlarına sahip olan kişilerin, klibi içeren Infinite Object ekranlarına sahip olabildiğini ekleyelim. Her bir çerçeve üzerinde bir QR kod ve ürünün orijinalliğini kanıtlayan bir hologram stickera sahip olacak. 

Şu anda vefat etmiş oyuncuların ve WNBA ligindeki klipler dışında tüm Top Shot anlarını basmak mümkün. Infinite Objects, hala bu iki konuda lisanslama üzerine çalışmalarının devam ettiğini belirtiyor. 

Infinite Objects maliyetleri

Infinite Object NBA Top Shot çerçeveleri 199 dolar ile 399 dolar arasında değişen fiyatlara sahip. Fiyatlar çerçevenin büyüklüğüne göre artış göstermekte. Ayrıca her bir çerçevede yalnızca bir anın sergilenebildiğini eklemekte fayda var. 

Geçtiğimiz yıl Sevgililer gününe özel olarak Giphy ile işbirliği yapan Infinite Objects, popüler gifleri fiziksel bir hediyeye dönüştürmüştü. İlk olarak 2019 yılında pazara giriş yapan şirket, NFTlere gösterilen ilginin fiziksel hayata uyarlanmasında kritik bir rol üstlenecek.

Kim bilir belki de NFTlerin evimizde yer almasıyla; "Sağa tıkladığımda ben de buna sahip olabiliyorum." akımı sona erer. 

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.