BÖRÜ'nün NFT içeriklerinin üretilmesi için CaglarArts Insignia İş Ortaklığı ile Capital Block iş birliği yaptı

2015 yılında kurulan ve “Dağ” ve “BÖRÜ” gibi büyük yapımlara imza atan CaglarArts Insignia İş Ortaklığı, Capital Block ile imzalanan 3 yıllık iş birliği anlaşması ilk arzını duyurmaya hazırlanıyor.
BÖRÜ'nün NFT içeriklerinin üretilmesi için CaglarArts Insignia İş Ortaklığı ile Capital Block iş birliği yaptı

2015 yılında kurulan ve “Dağ” ve “BÖRÜ” gibi büyük yapımlara imza atan CaglarArts Insignia İş Ortaklığı, Capital Block ile imzalanan 3 yıllık iş birliği anlaşması ilk arzını duyurmaya hazırlanıyor. BÖRÜ markasının ilk NFT koleksiyonları ve koleksiyonerlere verilecek diğer hediyeler belirlendi. Yakında çıkacak olan BÖRÜ 2039 serisinin ışığında bir dizi NFT’yi de kapsayacak olan bu NFT'ler, 2039 yılının doğal fütürizmine ve BÖRÜ klasik serilere dayanacak. BÖRÜ NFT serisi arzına, 16 Aralık'ta piyasaya sürülecek 1/1 özel NFT ile başlanacak.

NFT olarak hazırlanan 1 adet eşsiz, 3 boyutlu animasyonlu Kurt Kafası, 1 hafta boyunca açık artırma usulüyle arz edilecek. Açık artırmayı kazanıp bu NFT’yi alan kişiye özel tasarım bir heykel hediye edilecek. Ayrıca açık artırmayı kazanan kişinin adı, son bölümdeki bir sahnede de geçecek ve credit bölümünde kendisine teşekkür edilecek. 10 adet birbirinden farklı pack shots (5-10 saniyelik hareketli animasyon) 1. bölüm yayınlandığı akşam NFT olarak arz edilecek.

Alıcılar posterlerin fiziksel kopyalarını da Alper Çağlar imzalı olarak alacaklar. Bu 10 kişi ayrıca dizi setine davet edilip seti gezebilecekler Son olarak; dizide önemli rollere sahip 4 ana karakterin farklı illüstrasyonları 10 farklı NFT paketi olarak arz edilecek. Bu NFT’leri alan 10 kişi, 4 oyuncu ile birlikte bir online AMA (Ask Me Anything) seansı gerçekleştirecekler. Ayrıca dizi setinden 10 parça fiziksel eşyanın da sahibi olacaklar.

Serinin yaratıcısı Alper Çağlar, konuyla ilgili olarak “Biz, içerikleri için özel bir koleksiyon yayınlayan dünyadaki ilk franchise serisiyiz. NFT'lerimiz görsel kimlikle ve daha da önemlisi hayranlarımızın en sevdiği karakterlerle doğrudan ilişkili. BÖRÜ, her zaman, kalite için sarf ettiğimiz çabaları takdir eden toplumun tüm katmanlarından özel bir hayran kitlesine sahip oldu. Bu nedenle, şimdiye kadarki en yüksek izleyici reytingine sahip dünyaca ünlü Türk aksiyon dizisi olmaya devam ediyor. Bu özel tasarımlar, karakter kadrosunu tasvir edecek ve daha nadir varlıklara genişleyecek. NFT kreasyonlarımızın, bizi uluslararası tanınırlığa iten ve bize Türk film yapımında çığır açanlar öncüler olma ayrıcalığını bahşeden sadık hayran kitlesi ile daha da samimi bir ilişkiye yol açacağı için çok heyecanlıyım” dedi.

BÖRÜ 2039, Aralık ayı sonunda BluTV’de seyirciler ile buluşacak.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.