İç denetim için ekip çalışması platformu AuditNow, yatırım aldı

Deniz Demirel ve Hakan Sakallı tarafından Ankara Tekmer bünyesinde kurulan AuditNow tarafından aktarılan bilgilere göre girişim, Burak Dayıoğlu ve Murat Tora tarafında yatırım aldı.
İç denetim için ekip çalışması platformu AuditNow, yatırım aldı

İç denetim için bir ekip çalışmasına odaklanan yerli bir girişim olarak karşımıza çıkan AuditNow, yeni bir yatırım aldığını duyurdu. Deniz Demirel ve Hakan Sakallı tarafından Ankara Tekmer bünyesinde kurulan AuditNow tarafından aktarılan bilgilere göre girişim, Burak Dayıoğlu ve Murat Tora tarafında yatırım aldı.

Burak Dayıoğlu ve Murat Tora'nın AuditNow'a yaptıkları yatırımın finansal detayları ile ilgili bilgiler ise henüz paylaşılmadı. Temelinde iç denetim için bir ekip çalışması platformu olarak geliştirilen AuditNow, denetimi internet teknolojileri, sanal konferanslar, sohbet odaları ve elektronik kontrol listeleri gibi modern çalışma ortamı bileşenleri ile buluşturarak hem daha keyifli hem de daha verimli bir denetim zemini sağlamayı hedefliyor.

İç denetim süreçlerinde denetçi ve denetlenenleri bir ortak çalışma alanında bir araya getirerek denetimin kalitesini ve verimliliğini arttırırken giderlerini ve toplam süresini azaltmak üzere yola çıkan AuditNow, hazırlıkları süren AuditNow Danışma Kurulu'nu da özellikle iç denetim camiasının deneyimli isimlerinden oluşturacak.

Burak Dayıoğlu ve Murat Tora gibi iki yetkin ve başarılı iş insanını AuditNow ekibinde görmenin büyük bir kazanım olduğunu dile getiren AuditNow kurucu ortağı ve CEO'su Deniz Demirel, AuditNow ile denetim alanına yeni bir soluk getireceklerini ve teknolojinin gücünü kullanarak başarılı olacaklarına inandıklarını da paylaştı.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.