Netflix Games'e Asphalt Xtreme ve Bowling Ballers oyunları eklendi

Mobil oyun dünyasının efsaneleri arasında yer alan ve Gameloft tarafından geliştirilen yarış oyunu Asphalt Xtreme ve Frosty Pop firması tarafından geliştirilen Bowling Ballers oyunları Netflix Games'e eklendi.
Netflix Games'e Asphalt Xtreme ve Bowling Ballers oyunları eklendi

Netflix'in mobil oyun dünyasına resmi girişini yaptığını ve Netflix Games ile oyun sekmesini tüm kullanıcılara açtığını geçtiğimiz haftalarda sizlere aktarmıştık. Netflix Games ile birlikte ilk etapta Stranger Things: 1984 (BonusXP), Stranger Things 3: The Game (BonusXP), Shooting Hoops (Frosty Pop), Card Blast (Amuzo & Rogue Games) ve Teeter Up (Frosty Pop) mobil oyunları kullanıma sunulmuştu.

Bugün edindiğimiz bilgilere göre Netflix, kullanıcıları için iki yeni oyunu daha kütüphanesine ekledi. Mobil oyun dünyasının efsaneleri arasında yer alan ve Gameloft tarafından geliştirilen yarış oyunu Asphalt Xtreme ve Frosty Pop firması tarafından geliştirilen Bowling Ballers oyunları Netflix Games'e eklendi.

Geçtiğimiz aylarda Gameloft tarafından yapılan bir açıklama ile Asphalt Xtreme oyununun 30 Eylül tarihinde kapanacağı duyurulmuştu. Bu açıklamanın nedeni ilk etapta anlaşılmamış olsa da Asphalt Xtreme oyununun Netflix Games'e gelmesi ile birlikte anlam kazanmış oldu.

Shooting Hoops ve Teeter Up oyunlarının da geliştiricisi olan Frosty Pop tarafından geliştirilen Bowling Baller oyunu ise mobil oyun dünyasının en önemli oyunlarından olan Temple Run benzeri "sonsuz koşu" formatında bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Netflix tarafından paylaşılan bilgilere göre Bowling Ballers oyunu şu an için tüm global kullanıcılar için sunulmuş durumda. Bu hafta içinde kullanıma sunulan Asphalt Xtreme, önümüzdeki haftalarda tüm kullanıcıların erişime açılacak.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.