Orhan Sayın, NFT pazar yerlerinin 3D içerik üreticilerine ve sanatçılara sunduğu fırsatları paylaştı

Şimdiye kadar 8 NFT eserini satan Orhan Sayın, bir 3D içerik üreticisi olarak NFT yolculuğunu anlatıyor. NFT pazarına dair finansal detayların aktarıldığı videoda, ayrıca Sayın'ın yakın zamanda satışa sunulan EQULIBRIUM serisinin yapım aşamalarını da görme şansı elde edeceksiniz.

NFT pazar yerleri, 3D içerik stüdyolarının dijital sanat alanındaki üretimlerini çoğaltması adına önemli bir fırsat yarattı. NFT pazar yerlerinin hem sanatçılara hem de 3D içerik üreticilerine sunduğu fırsatları daha iyi anlamak için Cream Studio kurucu ortağı Orhan Sayın ile bir röportaj gerçekleştirdik.

Haftalık yayınlayan video serimiz NFT ve Dijital Sanat'ın yeni bölümünde, şimdiye kadar 8 NFT eserini satan Orhan Sayın, bir 3D içerik üreticisi olarak NFT yolculuğunu anlatıyor. Kendisi gibi 3D içerik üreticileri için NFT pazarına dair tavsiyelerde bulunan Sayın, 3D içerik üretmek veya NFT pazar yerlerine giriş yapmak isteyenlerin izlemesi gereken yolları da paylaşıyor. 

NFT pazarına dair finansal detayların aktarıldığı videoda, ayrıca Sayın'ın yakın zamanda satışa sunulan EQULIBRIUM serisinin yapım aşamalarını da görme şansı elde edeceksiniz. Şimdiden iyi seyirler dileriz! 

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.