SPONSORLU

Infobip ile Tüketici Davranışındaki Yeni Trendler webinarına davetlisiniz!

"Infobip Partner Connect Programı: Sizin İşletmeniz. Bizim Teknolojimiz" webinarında "Şirketler cirolarını nasıl artılır?" sorusu yanıtlanırken, katılımcılar Infobip Türkiye Partner programının fırsatlarıyla da tanışacak
Infobip ile Tüketici Davranışındaki Yeni Trendler webinarına davetlisiniz!

Müşteri hizmetleri, güvenlik pazarlama ve satış alanlarında teknolojik çözümler sunan Infobip, 28 Eylül Saat 11:00'de  "Infobip Partner Connect Programı: Sizin İşletmeniz. Bizim Teknolojimiz" başlıklı bir webinar düzenleyecek. Webinar, Infobip'ten Türkiye Azerbeycan ve Kıbrıs'tan sorumlu Genel Müdür Pelin Şeker ve Webrazzi'den İçerikten sorumlu Genel Müdür Yardımcısı A. Buğra Ferah'ın katılımıya gerçekleşecek. 

Tüketici Davranışındaki Yeni Trendler

Webinar, Tüketici Davranışındaki Yeni Trendler söyleşisi ile başlayacak. Söyleşi kapsamında Pelin Şeker, pandemi ile değişen tüketici davranışı ve beklentileri katılımcılara aktaracak. Webinarda Markaların dijitalde sahip olduğu birden fazla kanalı nasıl yönetmesi gerektiği de paylaşılacak. 

Ayrıca izleyicilerin merak ettiği "Şirketler cirolarını nasıl artılır?" ve "Şirketler neyi yanlış yapıyor ve neleri kaybediyor?" soruların cevapları da söyleşi boyunca detaylı olarak anlatılacak. 

Webinar katılımcıları Infobip Türkiye'yi yakından tanıma imkanı yakalarken, Infobip Türkiye Partner programının fırsatlarıyla da tanışacak.

 Bu bağlamda çok kanallı iletişim alanında dünya çapında bir lider olan Infobip'in, müşterilerle daha güçlü ilişkiler kurmak, ürün portföylerini genişletmek ve yeni işletmeler kazandırmak için yeni ortaklarla işbirliği yapmak üzere harekete geçtiğini söyleyebiliriz. Webinarın ardından ortaklık programına katılarak, mevcut ve potansiyel müşterilerinize katma değer yaratmak için Infobip teknolojisini yerel pazardaki uzmanlığınızla ve bilgi birikiminizle birleştirmeniz mümkün.

Çok kanallı pazarlama konusunda işletmenize değer katacak bu webinara kayıt olmak için İnfobip'in sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.