Öncü Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı'ndan yeni sigorta şirketi: Doğan Trend Sigorta

Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamlara göre Öncü Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı, Doğan Trend Sigorta isimli şirket ile birlikte sigorta alanında hizmet sunacak.
Öncü Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı'ndan yeni sigorta şirketi: Doğan Trend Sigorta

Doğan Holding’in girişim sermayesi yatırım fonu olarak karşımıza çıkan Öncü Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı, yeni bir şirket kuracağını duyurdu. Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamalara göre Öncü Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı, Doğan Trend Sigorta isimli şirket ile birlikte sigorta alanında hizmet sunacak. Kısacası Doğan Holding, Öncü Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı üzerinden yeni bir sigorta şirketi kurmuş oldu.

Yapılan açıklamalara göre Doğan Trend Sigorta A.Ş.'nin 120 milyon TL sermaye ile kurulduğunu da ekleyelim. Gerekli izinlerin tamamlanması ile birlikte Doğan Trend Sigorta faaliyetlerine başlayacak. Adından da anlaşılabileceği üzere sigortacılık faaliyet gösterecek olan Doğan Trend Sigorta, dijital bir çözüm sunacak.

Öncü Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı tarafından paylaşılan bilgilere göre Doğan Trend Sigorta şirketi faaliyetlerini dijital bir e-ticaret platformu üzerinden, acenteleri ve iş ortaklıklarıyla birlikte gerçekleştirecek. Kısacası Doğan Trend Sigorta sigorta teknolojilerine odaklanan bir platform olara hizmet verecek.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.