Bitlo'dan erken aşama projelere yatırım yapmak için yeni fon: Bitlo Crypto Fund

Bitlo, Bitlo Crypto Fund (BCF) ile birlikte fikir aşamasında, geliştirilmekte olan veya yeni ürünleşmiş erken aşama projelere yatırım yapmayı hedefliyor.
Bitlo'dan erken aşama projelere yatırım yapmak için yeni fon: Bitlo Crypto Fund

Kripto para borsası olarak hizmet sunan Bitlo'dan geçtiğimiz yıllarda sizlere bahsetmiştik. Erken aşama projelere yatırım yapmak için yeni fon kurduğunu duyuran Bitlo, Bitlo Crypto Fund (BCF) ile birlikte fikir aşamasında, geliştirilmekte olan veya yeni ürünleşmiş erken aşama projelere yatırım yapmayı hedefliyor.

Bitlo Crypto Fund ile birlikte kripto sektöründeki yetenekli girişimcilere destek olup, değer yaratan ürün ve hizmetlerin hayata geçirilmesine katkı sağlanması planlanıyor. Bitlo'nun web sitesinde yer alan bilgilere göre Bitlo Crypto Fund ile birlikte 2021-2022 yılları arasında maksimum 10 firmaya yatırım yapılacak.

Yatırım miktarı 250 bin TL ile 1 milyon TL arasında olacak

Girişimlere yapılacak olan ilk yatırım, projenin ihtiyacı doğrultusunda 250 bin TL ile 1 milyon TL olacak. Kısacası girişimlere yapılacak olan ilk yatırımın en fazla 1 milyon TL olacağını belirtelim. Erken aşama firmalar için yapılan yatırımdan sonraki yatırımlar, bir öncekinin maksimum 4 katı olacak şekilde yapılandırılacak.

Bitlo Crypto Fund ile bir firma için ise toplamda maksimum 5 milyon TL yatırım yapılacak. Bitlo Crypto Fund ile birlikte finansal teknolojiler (Fintech) ve kripto alanındaki projelere yatırım yapılacağını da ekleyelim.

Fon ile birlikte hem yerli hem de yabancı girişimlere yatırımlar yapılacağını da paylaşalım. Fon ile yapılacak olan yatırımların en fazla yüzde 80'ini yerli girişimlere yapılacak. Dilerseniz Bitlo Crypto Fund'a buradan başvurabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.