New HR Summit 2021'in konferans programı belli oldu!

22 Eylül 2021 tarihinden online olarak gerçekleşecek New HR Summit 2021'in konferans programı belli oldu.
New HR Summit 2021'in konferans programı belli oldu!

İnsan Kaynakları Dünyası’nın nabzını tutan New HR Summit, 22 Eylül 2021, Çarşamba günü online olarak gerçekleşecek. Crenvo İK ve Webrazzi ortaklığıyla bu sene üçüncüsünü düzenlediğimiz konferansımızın ilk tur ve ikinci tur konuşmacılarını geçtiğimiz günlerde sizlere aktarmıştık. Şimdi ise New HR Summit 2021'in konferans programı belli oldu.

New HR Summit, ana salon ve Academy olmak üzere iki farklı salonda gerçekleşecek. Ana salonda işe alımlarda çevrim içi yetkinlik değerlendirme sınavları, hibrit iş gücü, kurum kültürü, çalışan deneyimi, çeviklik ve yeni dönem İK yaklaşımı, dönüşen insan kaynağı yönetimi ve İK vizyonu, çalışan deneyimininde yaşanan değişimler, kültür dönüşümünde kapsayıcılık ve kadın, İK'da RPA kullanımı, Covid sonrası İK uygulamaları, uzaktan çalışma, ödüllendirme sisteminin dijital dünyadaki serüveni gibi birçok konu gündemimizde olacak. Academy salonunda ise İK dünyasını derinlemesine irdeleyeceğimiz birbirinden değerli workshop'lar katılımcıları bekliyor olacak.

Etkinliğimizin detaylı konferans programını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Değişen ve radikalleşen insan kaynaklarının lokal ve küresel çaptaki profesyonellerine, deneyimlerini paylaşmaları adına eşsiz bir sahne sunacak New HR Summit 2021'e geç kalmadan buradan bilet alabilir, konferans programına ve konuşmacılara buradan göz atabilirsiniz.

Sponsorlar

Elmas Sponsorlar

Altın Sponsor

Gümüş Sponsor

Destekleyenler

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.