SEM, hem dinlenme hem de çalışma imkanı sunmak üzere Bodrum'da yeni bir ofis açtı

SEM çalışanları, SEMBodrum’da hem dijital pazarlama alanındaki liderlik için mesai harcayacak hem de yılın her döneminde dinlenme fırsatı yakalayacak.
SEM, hem dinlenme hem de çalışma imkanı sunmak üzere Bodrum'da yeni bir ofis açtı

SEM, Türkiye’nin tatil merkezi Bodrum’da yeni binasını hizmete açtı. SEMBodrum, çalışanlarına hem dinlenme hem de çalışma fırsatını aynı anda sunacak.

Hem işini yapıp hem de dinlenmek isteyen çalışanlarını ve müşterilerini Bodrum’da iki katlı, deniz manzaralı, geniş bahçeli çalışma ofislerinde ağırlayacak olan SEM, 2021 toplantı planlarını ve SEMBodrum’a özel hazırladığı rezervasyon takvimini hazırladı. Dört aylık yoğun bir çalışmanın ardından açılan SEMBodrum, ferah binası, ilçeye hâkim yapısı ve hem iş hem de dinlenme için tasarlanan mimarisiyle dikkat çekiyor. 

Covid-19 salgın döneminde uzaktan ve ofisten gerçekleşen çalışma sürecinin ardından SEM çalışanları, SEMBodrum’da hem dijital pazarlama alanındaki liderlik için mesai harcayacak hem de yılın her döneminde dinlenme fırsatı yakalayacak.

SEMBodrum her hafta 4’er kişilik ekiplerin konaklayabileceği, 8 kişilik çalışma alanı ile de bölgede yaşayan SEM’lilerin çalışabilmesi için tasarlandı. 365 gün açık olacak olan ofis her ziyaretin ardından profesyonel ekiplerce temizlenecek ve dezenfekte edilecek. Çalışanlarını yeni ofisine sabırsızlıkla bekleyen SEM, rezervasyon sistemine göre şimdiden ciddi bir talep ile karşılaştıklarını belirtti.

SEM’den konuya ilişkin yapılan açıklamada SEM Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yılmaz “Çalışma hayatı Covid-19’da büyük bir sınavdan geçti. Hepimiz uzaktan çalışmak zorunda kaldık ve bu duruma uyum sağlamaya çabaladık. Şimdi ofislere yeniden dönüş döneminde biz de hem çalışma hem de yeni normale uyum sağlama sürecinde bir farklılık oluşturmak istedik” dedi.

SEM Genel Müdürü İhsan Ceyhan Solak ise “Bu noktada hem müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın hem de SEM çalışanlarının iş ile tatili bir arada yürütebilecekleri Bodrum’da bir ofis ve yaşam alanı açmaya karar verdik. Hızlıca planlarımızı oluşturup, kararımızı uygulamaya aldık. Hayata geçen çalışmamızdan müşterilerimiz/iş ortaklarımız ve çalışanlarımız oldukça mutlu oldular” dedi.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.