Hepsiburada'nın cüzdan servisi ilk kez göründü: Hepsipay Cüzdanım

Hepsipay Cüzdanım olarak adlandırılan özellik, platformun "Hesabım" seçeneğinin alt kısmında görünmeye başladı.

Ülkemizin en önemli e-ticaret platformlarından biri olan Hepsiburada, yeni özelliği olan cüzdanı sessiz sedasız bir şekilde kullanıma sundu. Hepsipay Cüzdanım olarak adlandırılan özellik, platformun "Hesabım" seçeneğinin alt kısmında görünmeye başladı.

Hepsipay Cüzdanım kısmına giriş yaptığınızda cüzdana eklenecek olan paraların HepsiPara olarak adlandırılacağını görüyoruz. Cüzdan bakiyeniz ise ekranın sağ kısmında karşınıza çıkıyor. Hepsiburada'nın web sitesinde yer alan bilgilere göre Hepsipay Cüzdanım, hepsiburada.com’da; hızlı, güvenli ve kolaylıkla ödeme yapılmasını sağlayan dijital bir cüzdan olarak hizmet verecek. Kullanıcılar Hepsipay Cüzdanım ile tek tıklama ile ödemelerini gerçekleştirebilecek.

Şu an kimi kullanıcılarda Hepsipay Cüzdanım kısmına giriş yaptığımızda karşımıza "Harca Kazan kampanya süresi sona ermiştir." ibaresi çıkıyor. Daha önce dönemsel alışveriş kampanyaları ile kendini gösteren cüzdan artık her dönem kullanılacak bir formata dönüştü. Hepsipay Cüzdanım ile yapılan alışverişlerde harcadığınız tutarın bir kısmının Hepsipapel olarak geri kazanabileceğinizi de ekleyelim.

Kampanyalar kapsamında kazanılan Hepsipapel, sipariş sonrasında otomatik olarak Hepsiburada hesabının altında bulunan Hepsipay Cüzdanım’a tanımlanacak. Kampanyalardan kazanılacak olan Hepsipapel oranlarının değişiklik göstermesi bekleniyor. Hepsipapel'lerin kazanıldığı tarihten itibaren 90 gün içinde kullanılmazsa hesabınızdan silineceğini de paylaşalım.

İade yapıldığında ise iade tutarı iadeniz onaylandığında cüzdanınıza aktarılacak. Hepsipay Cüzdanım kısmına yüklediğiniz nakit paraları dilediğiniz zaman kartınıza geri aktarabileceğinizi de belirtelim. Hepsipay Cüzdanım ile şu an için sadece peşin ödeme yapılabiliyor. Hepsipay Cüzdanım ile altın, takı, mücevher ve dijital ürünler için alışveriş yapılamadığını da ekleyelim.

Hepsiburada, Hepsipay Cüzdanım ile birlikte Trendyol'un sunduğu cüzdan deneyimine benzer bir özellik sunmuş oldu. Hatırlatmak gerekirse ülkemizin bir diğer önemli e-ticaret platformu olan Trendyol, bir süredir Trendyol Cüzdan ile alışverişlerde yüzde 1 cüzdan ödemesi yapıyordu. Elite kullanıcıları isinse bu oran yüzde 2. n11.com'un 2021 planları arasında n11 Cüzdan'ın yer aldığını da geçtiğimiz Mayıs ayında sizlere aktarmıştık. 2021 yılı e-ticaret platformları için cüzdan deneyiminin artarak önem kazanacağı bir yıl olacak gibi görünüyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.