Biletall.com’un kurucularından online araç kiralama platformu: Miniyol.com

Web sitesi ve mobil uygulamalar üzerinden hizmet verecek olan platform, ihtiyaca yönelik olarak onlarca araç kiralama firmasına ait araçları karşılaştırmalı olarak, ödeme seçenekleri ile sunuyor. Platform, 7 gün 24 saat hizmet veriyor.
Biletall.com’un kurucularından online araç kiralama platformu: Miniyol.com

Dünyayı etkisi altına alan pandemi ile birlikte özellikle bireysel taleplerdeki artış ile en çok konuşulan alanların başında gelen online araç kiralama sektörüne yeni bir oyuncu katıldı. Biletall.com’un kurucuları, online araç kiralama platformu Miniyol.com'u hayata geçirdi.

Web sitesi ve mobil uygulamalar üzerinden hizmet verecek olan platform, ihtiyaca yönelik olarak onlarca araç kiralama firmasına ait araçları karşılaştırmalı olarak, ödeme seçenekleri ile sunuyor. Platform, 7 gün 24 saat hizmet veriyor. Miniyol başta Türkiye’de günlük araç kiralama ile hizmet vermeye başlıyor, ancak platform kısa zaman içerisinde yurt dışında da hizmet vermeyi hedefliyor. Miniyol'un günlük araç kiralama hizmetlerinin yanı sıra daha geniş tedarikçi ağına da sahip olacağı belirtiliyor.

Şirketin Kurucu Ortağı Yaşar Çelik, "Miniyol olarak sektörün ve süreçlerin dijitalleşmesi için hem tedarikçilerimiz olan araç kiralama firmalarına hem de son kullanıcılara yönelik birçok yeniliği hayata geçirecek olmanın heyecanını yaşıyoruz. Şirketin 3 kurucusu bulunuyor. Her bir kurucunun farklı sektörel know how’ları mevcut. Bu durum büyük bir avantaj da sağlıyor. Sistemi geliştirirken, kendimize özgü bir müşteri deneyimi yaşatabilmek adına, sektörün ve kullanıcıların ihtiyaçlarını iyi analiz ederek bütün teknolojik gereksinimleri bu çerçevede çözümledik. Halihazırda içeride yer alan ekiple birlikte her konuda alanında uzman çözüm ortağı şirketlerle çalışıyoruz." dedi. 

3 adımda kiralama işlemi yapılıyor

Araç kiralama dikeyinde ürüne ve son kullanıcıya doğru büyümeyi ve 5 yıllık projeksiyonda birçok farklı ürünü de kullanıma açmayı hedeflediklerini belirten Çelik, Miniyol'da 3 adımda kiralama işlemi yapılırken, tek bir tıklama ile de iptal işlemi yapılabileceğini belirtiyor.

Farklı ödeme seçenekleri mevcut

Aktarılan bilgilere göre kullanıcılar araç kiralarken kiralama bedelinin sadece bir kısmını ödeyecekler. Örnek vermek gerekirse; 1000 TL’lik bir kiralama için rezervasyon esnasında sadece 150 TL ödenecek, aracı teslim alana kadar ise kullanıcılardan herhangi bir bedel talep edilmeyecek. Bunun yanı sıra geleneksel ödeme yöntemlerini tercih eden kullanıcılar için de “tam ödeme“ metodu ile tek seferde tüm kiralama bedelini ödeme imkanı da sunuluyor. Ayrıca rezervasyon esnasında hiç ödeme yapmak istemeyen kullanıcılara da kiralama bedelinin tamamını aracı teslim alırken yapmalarına imkan sağlayan “teslimatta ödeme“ seçeneği sunuluyor.

Her kiralama işleminde yüzde 5 puan

Miniyol üyelerine koşulsuz şartsız her kiralama işleminde yüzde 5 puan garantisi veriliyor. Kazanılan puanları ise bir sonraki alışverişlerinde indirim olarak kullanmaları sağlanıyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.